Kde koupit pilu Dolmar za dobrou cenu?



host - 209.55 (?) 
14.4.2015 12:32, zobrazeno: 5984x

Dobrý den,

prosím nejlíp aby to byla kamená prodejna, bojím se pilu kupovat po internetu.Nebo máte s nějakým eshopem dobrou zkušenost.Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 139.157 (?), 14.4.2015 12:55

náhradníDobrý den

Před rokem jsem kupoval PS500C a uvažoval jsem podobně.

Rozdíl ceny v eshopu a v kamenné prodejně byl 3tis.

Do 50ti hodin od objednání jsem už řezal dřevo a jsem dodnes spokojený.

Servis jsem doposud nepotřeboval (cca 30m3/rok)

Akorát doporučuji rovnou pořídit i náhradní řetěz(y) - budou se hodit smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 209.55 (?), 14.4.2015 13:31

Děkuji za reakci. předpokládám, že případný servis se řeší v autorizovaném středisku. nevíte kde má firma Dolmar servisní středisko?.na stránkách mají pouze prodejce a tam ty eshopy nejsou.tak doufám že bude u toho ofikl záruční list.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 116.74 (?), 14.4.2015 21:12

Mám pocit, že na Brněnsku v Tišnově smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 231.162 (?), 15.4.2015 9:05

já nakupuji dražší věci tak, že na poptávkové portálu zadám co potřebuji a pak už jen vybírám, ne vždy se podaří ale třeba na zahradním traktůrku jsem ušetřil 15 tis,  dneska lze skoro na každý internetový obchod najít recenze, věnujte tomu půl hodinky a nemusíte mít strach objednat zboží, za ušetřené penízky si koupíte lištu řetěz aj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 209.55 (?), 15.4.2015 10:32

ano já to tak dělám z těmi obchody, nevyberu první a ihned objednávám. Spíš píšete že zadáte poptávku na portálu. To myslíte někde na bazaru?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 145.3 (?), 15.4.2015 21:41

Dobrý večer. Před čtyřmi měsíci jsem si zakoupil motorovou pilu Dolmar PS 500C za dobrou cenu v ASEP s.r.o. na Zlínsku. Je na Vás zda se rozhodnete pro kamennou prodejnu nebo e-shop. Doporučuji navštívit stránky makita.cz. Jsou tam jak autorizovaní prodejci, tak autorizované e-shopy. S výše uvedenou zakoupenou motorovou pilou jsem spokojen. Jede bez problému. Pouze koncem roku ji zanesu prodejci, aby ji nechal zkontrolovat v odborné dílně(servisu) tak jak je to uvedeno v návodu k obsluze. Přeji Vám dobrý nákup a aby Vám pila sloužila dle Vaší spokojenosti.

F A

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika