Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?



host - 140.103 (?)
24.4.2016 20:06

Zde ale byla debata o CS501SX což je pila, která je nejlehčí pilou v obsahu 50ccm, profi konstrukce a rozumná cena.

Není mi jasné proč zmiňujete model CS550 ale v nabídce je i model CS620SX který je na tom výkonově mnohem lépe a celkem už se může porovnávat s konkurencí v tomto obsahu. Minimálně se špičkou drží krok ve spolehlivosti. 

Echo 620PW vs Dolmar 6100

555xp vs 620PW cutting

jinak pan Jarda Houba s ní týden řezal, můžete si dohledat co o ní psal, nebo se ho zeptat.

Jak model CS501SX, tak modely CS550 i 620SX mají boční napínák a i vibrace jsou velmi nízké. Buď nevědomky mystifikujete nebo záměrně lžete.

Echo je jediný výrobce (prodejce) který dává na svoje výrobky 5 let záruky a pro profi provoz 2 roky, to svědčí o jejich kvalitě. Stihl, Husqvarna pouze rok. Jinak soudruzi v japonsku vlastní nejvíce patentů ze všech výrobců a pro zajímavost vyrábí některé současné modely Husqvarně a pro například Actvive dělají motory. Až jednou vyzkoušíte japonce budete mluvit jinak. Říci, že Makita, Hitachi, Tanaka, Subaru, Kawasaki, Honda atd. zaspali může říci jen s prominutím neznalý tydýt.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8   
                     
host - 140.103 (?), 24.4.2016 20:06

Zde ale byla debata o CS501SX což je pila, která je nejlehčí pilou v obsahu 50ccm, profi konstrukce a rozumná cena.

Není mi jasné proč zmiňujete model CS550 ale v nabídce je i model CS620SX který je na tom výkonově mnohem lépe a celkem už se může porovnávat s konkurencí v tomto obsahu. Minimálně se špičkou drží krok ve spolehlivosti. 

Echo 620PW vs Dolmar 6100

555xp vs 620PW cutting

jinak pan Jarda Houba s ní týden řezal, můžete si dohledat co o ní psal, nebo se ho zeptat.

Jak model CS501SX, tak modely CS550 i 620SX mají boční napínák a i vibrace jsou velmi nízké. Buď nevědomky mystifikujete nebo záměrně lžete.

Echo je jediný výrobce (prodejce) který dává na svoje výrobky 5 let záruky a pro profi provoz 2 roky, to svědčí o jejich kvalitě. Stihl, Husqvarna pouze rok. Jinak soudruzi v japonsku vlastní nejvíce patentů ze všech výrobců a pro zajímavost vyrábí některé současné modely Husqvarně a pro například Actvive dělají motory. Až jednou vyzkoušíte japonce budete mluvit jinak. Říci, že Makita, Hitachi, Tanaka, Subaru, Kawasaki, Honda atd. zaspali může říci jen s prominutím neznalý tydýt.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 25.4.2016 9:58

Zmiňovaný přední napínák umístěný na boku.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 26.74 (?), 30.12.2016 8:17

Kolik je let, píle v levo a píle v právo, kolik mají narezano?Kdyz to poznáte jte opravdu machr :-)


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 30.12.2016 12:36
Blbější dotaz jsem nezaznamenal. Ty musíš být těžký trouba.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 136.63 (?), 1.1.2017 10:41

Zdravím, vážil bych slova 105.167. Z tohoto obrázku je nesnadné odpovědět na otázku. Snad jen určit stáří podle doby, kdy se pila vyráběla. Podle jistých znaků, které nejsou z tohoto obrázku patrné se dá určit i četnost používání pily a to i při její pečlivé údržbě. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.115 (?), 5.1.2017 17:39

Ve Zline je Stihl i Dolmar spolecne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.61 (?), 30.1.2017 16:21

BOEL; Nitra, Mlynarce :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 73.186 (?), 6.4.2016 22:48

Volil bych lehkou pilku s vykonem pres 2kw a listou do 38cm. Lepsi vetsi vykon a mensi lista. Stihl je zaruka, ale priplatite. Husquarna se nejvice objevuje jako padelky. Jonsered me zklamal, Komatsu take - mozna jen smula na kus. Dolmar 420 mam a jsem spokojen, dal jsem ji krute do tela. Krome drobnosti - spatne drzici nalepene tepelne hlikove ochranne folie bojuje s nasim benzínem s repkovým humusem - stačí nechat benzín 3 týdny v nádrži, zanese se to a kolísají otáčky. Musím nalít nový benzín se stabilizatorem (modrý lihový z Mountfieldu) a po vyjetí jedné nádrže jede ok.

Danik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 16.51 (?), 7.4.2016 6:31
Sedm stromů nařežete dolmarkou 35C. pila za polovinu ceového limitu. Tuto pilku mám do prořezávek s hranatym řetězem stihl. Zvládne dřevo na plnou lištu 35. Má živější motor než 420 sc a kovovýmotor. Kryt je na jednom šroubu motor se snadno čistí. Za malo peněz hodně muziky. Zpočátku jsem měl základní nastavení karburátoru a jak seřídili karbec je rychlá a silna. Doporučuji tuto pilu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 165.102 (?), 7.4.2016 11:01

Asi se na mne sesypete, ale shodou okolností jsem koupil novou Mac Culloh 330. S velkou nedůvěrou jsem ji vzal na prořezávky (samovýroba paliva). Nařezáno asi 10 kubíků, zatím bez problémů. méně komfortní obsluha, ale co byste chtěli, pila za 3500... Uvidíme jak dál..Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika