Ventilator na motorove pile Farmer



host - 95.3 (?) 
25.12.2014 19:17, zobrazeno: 4453x

prosim vas mam takovou prosbu jak jsou ve ventilatoru ty pruzinky tak me vyskocili a nevim jak je dat zpet poradi nekdo kdyby bylo mozne nejaky obrazek nebo foto navod je to pila FARMER MKS 350 dekuji za kazdou radu

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 136.63 (?), 26.12.2014 8:39

Zdravím, pružinky přitlačují západky ke středu setrvačníku. Standa.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 95.3 (?), 26.12.2014 13:19

dekuji moc manzelovi to ukazu a snad to pochopi a pruzinky nasadi spravne protoze nikde jsme nemohli najit obrazek ohledne tech pruzin tak dekuji moc a pekne svatky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 95.3 (?), 2.1.2015 16:13

prosim vas muzu se jeste zeptat na foto na cem maji byt ty pruzinky nasazene a jak?stale vypadavaji

dekuji za jeste nejake foto

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 56.206 (?), 9.1.2015 16:08

Foto nemám (možná ho doplní pan Standa), ale pružinky jsou navlečené na šroubku v pořadí packa, podložka a pružinka, tzn. pružinka je úplně nejníž. Zahnuté konce pružinky se dole opřou o hranu setrvačníku a nahoře zaháknou za plastovou páčku a stlačují ji ke středu setrvačníku - matici kliky. Nesmí to být obráceně. Šrouby mají opačný závit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 9.253 (?), 10.1.2015 14:42

Zdravím, uvedl jsem, že pružinky mají přitlačovat západky ke středu setrvačníku a myslel jsem, že to snad ani jinak poskládat nelze, proto bez dalšího komentáře. No mýlil jsem se. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika