Husqvarna 395 XP - plagiát



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 208.46 (?) 
8.12.2007 0:03, zobrazeno: 160037x

Zdravím všechny. Snad všichni už alespoň jednou slyšeli o plagiátu této pily... když jsem ji viděl, řekl bych, že alespoň trochu poučený člověk by si ji s originálem neměl splést už kvůli barvě, která nemá s originální oranžovou mnoho společného... Ale zajímalo by mě, jestli jste ji už měli někdo rozdělanou... co do toho ti kluci šikmooký dávají..? ...jen tak pro zajímavost... J.Z.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
jamesius - (9) - 169.57 (?), 30.12.2007 21:49

Nekoupit!!! Mám ji doma za 3 tis. a i tak je to dost peněz za takovej krám. Není nad to koupit si kvalitní pilu. Velmi mi to připomíná značku Hecht 945 (což je krám a bál bych se s tím řezat) Provedení je velmi nekvalitní, plast se zdá neodolný, v řezu šíleně slabá a dusí se, dílenské zpracování hrozné, plasty nelícují, vysoká spotřeba oleje na mazání řetězu, netěsní zátky u nádržek, je hlučná atd atd atd.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 221.138 (?), 30.12.2007 22:54

Tak nevím pane. Pilu Hecht, kterou uvádíte, mám nějaký ten pátek doma a v naprosté pohodě. A to jsem s ní nedávno řezal opravdu pořádné kousky jasanu, takže žádné měkké dřevo. Dobře nabroušený řetěz a za chviličku bylo vymalováno, vůbec toho nelituji, že jsem ji koupil. A nejsem žádný amatér. Mějte se, přeje Stanislaw:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
jamesius - (9) - 169.57 (?), 31.12.2007 12:22

V tom případě gratuluji, že Vám slouží. Mimochodem mluvím o té "Husqvarně".  Přesto pila je relativně dosti nebezpečný nástroj a pila horší značky je něco jako sekra s uvolněným klínem. Dle mého je o strach řezat s pilami jejichž kvalita je přinejlepším pochybná a to s prominutím Hechty jistě jsou. Nejsem profesionál ale je šílený rozdíl už jen v pohledu na stihla a pak třeba toho hechta.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 9.123 (?), 25.5.2010 13:41

Zase další odborník co ví od pohledu naprosto vše. Je třeba srovnat i fakt, kolik stojí profi pily a kolik stojí Hecht. Vždy je to otázka volby. A co se bezpečnosti týče, co by se tak mohlo podle Vás stát? myslíte, že se roztrhle motor a utrhne vám hlavu? Ale prosímVás...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 25.5.2010 19:55

I když jste "časově " malinko mimo, odpovím Vám já. Profi pily skutečně nepotřebuje každý a na použití jeden týden kolem domu v roce už vůbec ne. Hecht se, řekl bych, za léta jeho dovozu, celkem zlepšil. Osobně ho již tak nezatracuji, pro výše popsané účely už vůbec. Na druhou stranu, co se může stát? To Vy nejspíše těžko posoudíte, ale měl jsem už na stole kus s roztrženou spojkou, které kusy vylétly po proražení krytu a roztržení bubínku, mimo pilu! To se ale může stát i u renomované značky, pokud je obsluha "kanec" a nechá nesazený projetý bubínek. Měl jsem na stole i motor křoviňáku ze stejné země původu jako ten Hecht. Při přetočení vinou špatného utěsnění kliky, se roztrhl válec a celá přední část i s výfukem se odporoučela. Takže zase tak daleko od pravdy jste nebyl!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 248.129 (?), 19.5.2008 7:49

Dobrý den,

Jaký druh a jaký poměr oleje do benzínu dáváte do těto pily, Předem děkuji za odpověď Vajner F.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Krizanik - (1) - 70.44 (?), 31.12.2007 12:53

Hecht mám a som SPOKOJNÝ troška to bolo treba naladiť ale keď sa troška zohreje je porovnatelná so starou Husqvarnou čo som mal pred 10 rokmi. Na dve nadrže som spravil 2,5m dreva na špalky a to som rezal aj kmene cca35cm hrubé. To čo som o tom počul ma odradzovalo ale moje očakavania splnila na 200 Percent. Samozrejme keby som si ju nevedel nastaviť tak je to ine. Ďakujem aj Vam lebo som tu našiel rady ako na to. Šťastný a vesely :-)

Krizaník

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 169.57 (?), 6.2.2008 17:10

No myslím že je bez debat jasný že hecht 945 je červená podoba plagiátu HQ 395 xp.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vnetusil - (12) - 114.146 (?), 7.2.2008 17:42

Znám tu pilu, nebo to alespoň vypadá velmi podobně, jako Berlan BBKS50-22 a mám s ní poměrně dobré zkušenosti. Řezal jsem s ní příčným řezem 3m3 prken 22 mm z kmenů v průměru cca 30cm. Jele dobře jen co jsem nastavil karburátor a olejové čerpadlo. Přestávku jsem dělal až ve chvíly kdy byla pila už tak horká, že jsem ji neutlačil. Jediné co se po dvou dnech práce pile stalo je to, že červená barva na kovových dílech změnila barvu do hněda. Jinak absolutně bez problému. Musím objektivně přiznat, že práce s podobnou HQ je příjemější. Ale za tu cenu, jí není co vytknout. Navíc mám pilu HQ a tato pila se jí moc nepodobá (spíš vůbec). Pokud tuto pilu někdo vydává za HQ tak je to blázen, protože rozdíly jsou patrné už na první pohled.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika