Husqvarna 372 XPG X-Torq



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5   
host - 162.216 (?) 
8.2.2014 22:06, zobrazeno: 32020x

Mám objednanou tuto pilu. Máte prosím někdo nějaké zkušenosti nebo rady? Neměl bych raději ubrat otáčky? Mám ji k baráku.

Díky za každý příspěvek.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?), 8.2.2014 22:19

Pokud vím, tak HQ má takový průběh kroutícího momentu, že ubírat otáčky je cestou do pekel. Pokud ji chcete šetřit, asi bude lepší mít na ní obutý méně dravý řetěz (s vyššími omezováky). Ono je vůbec otázka, jestli těžařská pila se dá u baráku utahat a nikoliv naopak, že u baráku 372ka utahá ubsluhu. angry

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 162.216 (?), 8.2.2014 23:05

laugh to je pravda.. já jen, že jí asi jednou zdědí možná moji klucí, tak na ni nechci být prase. A kdo ví, možná někdy bude makat v lese..

Děkuji!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 252.104 (?), 8.2.2014 23:48

Ostrá reťaz, vždy čerstvá kvalitná zmes, na mazanie reťaze minerálny olej.Trochu citu z motorom. A nebude problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 252.104 (?), 8.2.2014 23:50

A ešte jedno - nepožičať  - ani bratovi.A ak to už musí byť, vezmite strojček a choddte tam ako mašinfíra.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 140.103 (?), 9.2.2014 3:14

Kupovat si k domu pilu s vyhříváním navíc takovou krávu a ještě ke všemu novinku co má požehnaně dětských nemocí, to vám poradil kdo takovou hovadinu???

Jste si mohl koupit už celkem vyladěnou 560XP a být spokojen. Na nějaké předání 372 vnukům zapomeňte, ale když myslíte, nebudu vám brát iluze a radost wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 227.115 (?), 9.2.2014 7:25

Zdravím, jaký je rozdíl mezi klasickou 372XP (G) a 372 XP (G) X-torq? Motor novějšího typu je inovován o systém předvýplachu, (huska má tento systém nejdokonalejší ze všech výrobců) takže neplést si to s AutoTune, nebo RevBoost. Nevím, že by měl systém X-torq nějaké dětské nemoci a k velikosti pily se netřeba vyjadřovat. Pokud má tazatel dům ve stoletém bukovém lese, tak je "okolo domu" akorát. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 9.2.2014 9:00

Horší by bylo, kdyby s ní chtěl prořezávat rybíz, investice do takto výkonné pily už musí mít pádný důvod.

Šetřit jí pro další generace nepovažuji za rozumné, vývoj ve společnosti je zaměřen na takzvanou (spotřebku),tudíš mám vážné pochyby o tom, zda ji po letech dá někdo do hromady, či ji vnuci vůbec vezmou do ruky.Je otázkou, zda vůbec bude co kácet a řezat.

Tím nemám na mysli zanedbávání údržby pily, ale ty vaše obavy o počet otáček motoru, zkrátka dobře seřízený a jedu na plný plyn.

Ten bukový les u baráku, to by se mi moc zamlouvalo...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 252.104 (?), 9.2.2014 9:35

Hi.hi najdokonalejšší systém predvýplachu hi, hi. A ako tú dokonalosť odmerali? Dreveným metrom?

  Vysvetlite mne prosím, ako sa tento" najdokonalejší" systém od Hq líši od" druhotriednych" systémov v Zenoahu, Dolmare a Stihle.

Viete, ono aj pri Stihlákoch a aj u Dolmaru -  pokiaľ sa bavíte z nemcom alebo japoncom z fabriky  - o kvalite sa jednoducho nediskutuje - je špičková. Neviem či je to správne alebo nie ale je to tak. Ale to čo dokazuje Hq, tam mi začína rozum stáť.Oni si snáď povinne opakujú že sú no.1, najlepší, a najdokonalejší až kým tomu sami neuveria.

  Nová 372Xp nech je aká koľvek - doma ma tých pár metrov dreva vydrží spokojne 10-15 rokov.Pokiaľ sa nespraví hrubá chyba.Ten stroj má veľkú žancu skončiť na starnutie materiálu a nie ma zodratie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 252.104 (?), 9.2.2014 10:46

Funguje to asi takto.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika