Husqvarna 359 3/8 nezatahuje spojku ale ju vystreli



host - 227.60 (?) 
14.6.2014 10:04, zobrazeno: 3691x

zdravim vas potreboval by som poradit na husq 359 som menil zaberove kolecko a ked som po nahodini spojky nastartoval tak namiesto dotiahnutia mi vyhodilo vsetko von az tak ze sa mi rosipalo ihlowe lozisko, kupil som nove lozisko zalozil som to a zas to iste ale nastastie to 10eurove lozisko vydrzo na 3x som to zas zalozil a dal som uz aj retaz a listu ale racej som uz nepridal plyn, no pila na volnobehu zdochyna a to nikdy nerobila je to to asi tym ze spojka brani volnobehu?? dakuej za skoru radu... vzdy som si vsetko robil sam a toto sa mi este nestalo dakujem s pozdravom lukas.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 141.61 (?), 14.6.2014 23:32

Zdravím lukas, spojku musíš pořádně dotáhnout, jinak se povolí po ubrání plynu. Roztočená spojkla se vysmekla z bubínku a natahly se pružiny, proto Ti teď nevypíná. Vyměň pružiny a bude vše OK. Buď rád, že se nic horšího nestalo, umí to i rozlomit kryt. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 15.6.2014 6:55

Přesně tak jak to popisuje Standa, já vždy pilu složím (lišta řetěz)a nastartuji, přidám plný plyn a schodím páku brzdy spojky, to je jistota, že se dotáhla a po ubrání plynu nepovolí.Jinak klid, nejsi první ani poslední, kterému se to takto povedlo, chybami se člověk učí, ale nesmí jich být moc (leze to do peněz),ať se daří!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 224.33 (?), 18.7.2014 17:11

dakujem chlapy mate pravdu slabo som spojku dotiahol ale uz je to ok pila ide zas jak divaaa... tak dakujem s pozdravom lukas :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika