Husqvarna 359 3/8 nezatahuje spojku ale ju vystreli



host - 227.60 (?) 
14.6.2014 10:04, zobrazeno: 3690x

zdravim vas potreboval by som poradit na husq 359 som menil zaberove kolecko a ked som po nahodini spojky nastartoval tak namiesto dotiahnutia mi vyhodilo vsetko von az tak ze sa mi rosipalo ihlowe lozisko, kupil som nove lozisko zalozil som to a zas to iste ale nastastie to 10eurove lozisko vydrzo na 3x som to zas zalozil a dal som uz aj retaz a listu ale racej som uz nepridal plyn, no pila na volnobehu zdochyna a to nikdy nerobila je to to asi tym ze spojka brani volnobehu?? dakuej za skoru radu... vzdy som si vsetko robil sam a toto sa mi este nestalo dakujem s pozdravom lukas.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 141.61 (?), 14.6.2014 23:32

Zdravím lukas, spojku musíš pořádně dotáhnout, jinak se povolí po ubrání plynu. Roztočená spojkla se vysmekla z bubínku a natahly se pružiny, proto Ti teď nevypíná. Vyměň pružiny a bude vše OK. Buď rád, že se nic horšího nestalo, umí to i rozlomit kryt. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 15.6.2014 6:55

Přesně tak jak to popisuje Standa, já vždy pilu složím (lišta řetěz)a nastartuji, přidám plný plyn a schodím páku brzdy spojky, to je jistota, že se dotáhla a po ubrání plynu nepovolí.Jinak klid, nejsi první ani poslední, kterému se to takto povedlo, chybami se člověk učí, ale nesmí jich být moc (leze to do peněz),ať se daří!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 224.33 (?), 18.7.2014 17:11

dakujem chlapy mate pravdu slabo som spojku dotiahol ale uz je to ok pila ide zas jak divaaa... tak dakujem s pozdravom lukas :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika