husqvarna 266



host - 73.234 (?) 
6.10.2008 20:10, zobrazeno: 18056x

dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda-li de sestelovat citlivost brzdy na h 266(kovova brzda).jde velmi z tezka.slysel jsem ze se to dela sroubkem primo na tej brzde, ale ja ho tam nemam, tak jestli by to nejak slo.diky za odpovedi

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 110.130 (?), 6.10.2008 20:49

266 z kovovou brzdou už je pěknej veterán jestli chcete mít bezpečnou pilu nahradil bych brzdu novou z plastovou rukojetí z 268 pasuje to a hlavně funguje. DK.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 7.10.2008 9:29

Ona ta brzda a kryt pasuje i z HQ 266XP, ovšem pokud tazatel chodí do lesa na samovýrobu a odvětvuje, zvýší se mu náklady na kryt ruky, který bude často nucen vyměnit! Protože většina starých 266 již nemá kompletní sestavu brzdy, navíc jich bylo několik provedení, toto neřeším. Šroub o kterém píšete byl pouze doraz a seřizovalo se to u jednoho typu, předpětím pružiny. Matice na šroubu pásky se buď přitáhla, nebo povolila.

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 51.204 (?), 28.3.2013 10:28

Dobrý den při víměně spojky na Husgvarně 268 mi vypadla podložka kovová nejedná se o tu krycí na čerpadlo slabá ta je větší a slabší tato je menší nemá bít pod šnekem děkuji za radu je to podložka o průměru cca 2cm možná děkuji za odpověd nevím kam ji dát :-D 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 110.47 (?), 24.1.2015 18:14

mohol by mi niekto poradiť, chcel som vymeniť klukovku s piestom na starej hq 266se asi roč.1989-90, poslali mi nd z použitej pilky, poskladal a potom som zistil, že je iný závit na spojke ako na pôvodnej.Na pôvodnej bol jemný závit a na tej je hrubší, vyzezá ako klasický metrický 12 mm(samo že opačný).Neni to náhodou z nejakej ešte staršej prip.novšej verzie?alebo iný model-hq 61,a pod.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika