Husqvarna 560



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 184.1 (?) 
11.1.2013 22:49, zobrazeno: 124547x

Pila ma po zahrati prodlevu pri pridani plynu z volnobehu.Za studena jde pila za plynem bez problemu jak zavadu odstranit.Dekuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 156.229 (?), 11.1.2013 23:13

Nastavit odtrh 0,2mm a resetovat, případně upgradovat software autotune.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 133.190 (?), 12.1.2013 16:40

Žádný odtrh se dnes u pil nenastavuje. Jistě máte na mysli vzdálenost pólových nástavců zapalovacího modulu vůči setrvačníku. Určitě to bude chtít i zmíněný upgrade SW autotune. Mě dělala to samé, teď O.K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 100.231 (?), 12.1.2013 17:12

Co to znamená upgrade-uprava hodnot. Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 156.229 (?), 13.1.2013 8:11

Česky to znamená přehrání programu který je nahrán do pily za novější verzi. Je jich několik podle data vydání, po napíchnutí pily na PC zjistíte jakou máte verzi v pile a nahrajete tam novější řídící program. V počítačové terminologii je úprava - modification - modifikace, kdežto upgrade - česky vylepšení - novější (plná, lepší) verze. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 184.1 (?), 13.1.2013 14:54

Dekuji za radu v servise mi daly novy karburator a delato stale myslite ze je potreba nahrat novejsi ridici program Dekuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 156.229 (?), 13.1.2013 19:12

Na tom hřeší tyto pily nejvíc, na lidech co neumí a tak to svedou na chybu pily. Člověk co neumí nastartovat svede to na pilu, člověk v servisu co neovládá PC je další zářez, pak se to všude hemží nadáváním, přičemž je jasné, že poruchy se novince v zátěži na kterou na ni navalí lesní dělníci nevyhnou. Motorová pila je dost jednoduchý stroj, opravuji kromě jiného i PC a tak se člověk naučí přistupovat k závadám jakéholi typu logicky. To co popisujete je nefunkční revboost, řídící jednotka dá povel karbecu, aby šel naplno, ale udělá to jak píšete se značným spožděním, logicky se z toho dá vyvodit, že chyba není nikde jinde, než v řídící jednotce. Kdyby tomu tak nebylo a chyba byla v karburátoru nebo zapalování, nefungoval by revboost vůbec, jelikož je karburátor mechanická část nějáká 10s zpoždění jsou u něj nepravděpodobná podle mého s určitostí na 99%. Servis vymění kde co, opravy se vyšplhají do astronomických výšin, ale přitom stačí jen vyměnit správnou věc. viz. diskuze o 560XP. Nejdřív lidi dobrovolně přistoupí na betatestování a pak si stěžují cool

Pokud jde o důvod problému: zeptal jste se a já vám odpověděl, chcete to slyšet vícekrát???  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 120.31 (?), 13.1.2013 20:14

Já tomu až tak nerozumím, ale je mě divný že to dělá až po zahřátí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.229 (?), 13.1.2013 22:59

Vada u elektroniky se projevuje nejčastěji při max. zátěži (u PC benchmarky) v tomto případě obyčejné zahřátí. Přehrání software nic nestojí jen práci a čas, proto to byla prvotní rada. Pokud to nepomůže, vyzkoušet jinou verzi, pak nezbývá než výměna ř. jednotky (deklík na karburátoru). Ideální postup je vypůjčit si kus z jiné 560tky, ušetří to zbytečné náklady na hledání závady a hlavně čas, to se ale netýká vás ale servisu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 100.231 (?), 14.1.2013 17:16

Dnes jsem nechal přehát nejnovější softwer (písmeno F).Zítra uvidim.Ozvu se.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika