Homelite - slaby vykon pri plnom plyne



host - 167.81 (?)
22.10.2014 17:55

ahoj, mel jsem podobny problem a doporucili mi vymenit gufera na klikovce, tak jsem to udelal minuly rok a pila zatim slape, oprava me vysla zhruba na 800 kc a trochu nervu, z pozdravem otahradek@seznam.cz

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 52.178 (?), 17.11.2013 13:56, zobrazeno: 7356x

Ahoj,

mam pilu 40cc od Homelite. Mal som donedavna problem so startovanim, pri stlacani palivoveho cerpadla sa toto nevedelo uplne naplnit, bolo len tak do polovice.

Pozrel som potom video na youtube kde chlapik rozobral pilu 33cc a skusil som pozriet co tam najdem ja. Dostal som sa ku karboratoru, odpojil hadicku ze vystreklo trochu benzinu, potom som ju nasadil spat. Nemal som odvahu ho otvarat, asi by som aj tak nevedel co mam hladat. Postlacal som zase cerpadlo aby som videl ze su vsetky hadicky priepustne a konecne sa plne naplnilo. Tesnenie medzi karburatorom a motorom bolo dost "rozflakane", ale tak som ho tam vratil a cele to zlozil.

Pila bola trochu prechlastana, ale nakoniec som ju nastartoval, na volnobeh slape dobre. Spravil som tak 4 rezy a zrazu stracala vykon az tak ze mi pri rezani skapinala.

Pred 2 tyzdnami bola v servise, nechal som tam 50 eur, slapala asi 2 dni. Potom som im to bol zreklamovat, povedali ze tam nesla stava, slapala odvtedy len raz.

Mate nejaky napad co s tou stratou vykonu?

Dik vopred za odpovede.

Martin

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 167.81 (?), 22.10.2014 17:55

ahoj, mel jsem podobny problem a doporucili mi vymenit gufera na klikovce, tak jsem to udelal minuly rok a pila zatim slape, oprava me vysla zhruba na 800 kc a trochu nervu, z pozdravem otahradek@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 136.63 (?), 23.10.2014 8:56

Zdravím, hlavní důsledek netěsných gufer na klikovce je nestabilní volnoběh, nebo dokonce (při vypadlém nebo roztrženém guferu) nemožnost nastarování. Obojí tazateli funguje. Začněte výměnou palivového filtru v nádrži, vytáhněte jej drátěným háčkem, změřte si průměr napojovacího hrdélka a kupte se stejným rozměrem. Nezáleží na tvaru a výrobci, každý, který půjde těsně nasunout na hadičku bude fungovat. To je asi tak vše, co můžete zvládnout sám. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 170.244 (?), 26.10.2014 8:49

Skúste vyčistiť sítko na výfuku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika