Dolmar versus husquarna



host - 21.230 (?)
3.12.2016 12:34

Pro 118.204, nikde jsem v dotaze nezahlédl "Bazoš", ale bazar. Jinak pravdu máte také 50 na 50%. Osobně mám ještě tak na 3-4 kousky HQ 266 nové díly a nové myslím původní Made in Sweden. Včetně karterů! Takže uložení ložisek kliky není ohroženo a mezi námi, ono ohroženo nebylo ani u původních karterů pokud pila neprošla ponkem nějakého amatérského "servisáka" kterých se zde, na zahradě.cz pohybuje celkem dost. Karburátor je možné koupit nový, kliku a válec s pístem také mají serioznější prodejci z dobrých zdrojů, problematické dvoudílné zapalování také.  Legendárnost získala tato pila svou vysokou odolností (blbuvzdorností).

Takže k vašemu dotazu, pokud pila nepotkala nějaké hova.o co do stylu práce, použití obou olejů a nabyla jako putovní pohár v těžbě, pak je předpoklad na 80% proběhu nové značkové pily. Úmyslně píši značkové, protože tam je předpoklad 8 z 10 kusů bez problémů. Neznačkové přežije bez obav.  ;-)  

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 118.204 (?), 29.11.2016 18:13

 Pokial niekto napíše že po celkovej oprave by mohla byť taká ako nová je pomerne na mieste otázka že koľko by taká "celková oprava" oprava mohla stáť.

   Podľa toho čo som videl v tom inzeráte jednalo sa o starú, vyžitú pílu s chýbajúcou reznou súpravou za 5000 peňazí.Podľa mňa je za nu 1000-1500 korún primeraná cena.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 21.230 (?), 3.12.2016 12:34

Pro 118.204, nikde jsem v dotaze nezahlédl "Bazoš", ale bazar. Jinak pravdu máte také 50 na 50%. Osobně mám ještě tak na 3-4 kousky HQ 266 nové díly a nové myslím původní Made in Sweden. Včetně karterů! Takže uložení ložisek kliky není ohroženo a mezi námi, ono ohroženo nebylo ani u původních karterů pokud pila neprošla ponkem nějakého amatérského "servisáka" kterých se zde, na zahradě.cz pohybuje celkem dost. Karburátor je možné koupit nový, kliku a válec s pístem také mají serioznější prodejci z dobrých zdrojů, problematické dvoudílné zapalování také.  Legendárnost získala tato pila svou vysokou odolností (blbuvzdorností).

Takže k vašemu dotazu, pokud pila nepotkala nějaké hova.o co do stylu práce, použití obou olejů a nabyla jako putovní pohár v těžbě, pak je předpoklad na 80% proběhu nové značkové pily. Úmyslně píši značkové, protože tam je předpoklad 8 z 10 kusů bez problémů. Neznačkové přežije bez obav.  ;-)  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika