Dolmar 114



host - 248.76 (?) 
20.2.2015 18:22, zobrazeno: 5501x

Dobrý den mám takový malý problém a nevím si už rady když nastartuju motorovku dolmar 114 tak ji nemohu s volnoběhu dostat do otáček a když se mě to podaří tak jede dobře ale jak uberu plyn tak to začne haprovat jako kdyby to bylo přechlastané už jsem udělal asi všechno co šlo, vyčistil karbec, překontroloval zapalování, dal novou svíčku no prostě ty základní věci tak prosím o radu kdo máte s touhle pilou zkušenosti předem děkuji PETR.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 37.254 (?), 20.2.2015 19:26

Zdravím Petře, je dobré sdělit zda závada přišla nečekaně, nebo až po zásahu do karburátoru. Určitě jste zkontroloval průchodnost palivového filtru a těsnost hadičky od něj až do karburátoru? Vonoběh je stabilní? Vyčištění karburátoru, jeho opětné nastavení a následná kontrola funkce před montáží je základní úkon. Kontrola těsnosti napojení a hrdlo a následné napojení na válec včetně impulzního potrubí. Pokud není stabilní volnoběh, je dobré zkontrolovat těsnost klikové skříně (zaslepovací přípravky na výfuk a karb.) + manometr s pumpičkou. Pokud je vše v pořádku, tak musí pila fungovat a zbývá jen doladění za běhu. Píšete, že jste "vyčistil karbec", no myslím, že a to se na mě nezlobte nemáte ani tušení jaká je konstrukce Vašeho karburátoru a co všecho je třeba pročistit a následně zkontrolovat skutečný průtok všemi kanálky. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 248.76 (?), 20.2.2015 20:27

Děkuji za odpověd ale ta závada přišla jěště před zásahem do karburátoru z ničeho nic přes léto jsem v pohodě nařezal cirka 40 metrů dřeva bez nějakých problémů ale postupem času to začlo takhle dělat až už je to jenom horší tak to zkusím jěště znovu všechno projít a uvidíme jěště jsem si myslel třeba membrána ale spíš bych řekl jak jste psal projít tu těsnost a ten karburátor jinak volnoběh je stabilní nevidím problém tak to teda zkusím všechno znovu z pozdravem Petr.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 210.94 (?), 2.5.2021 10:12
Zdravím ja by som sa chcel spýtať či predné a zadné silentbloky na dolmar 114 sú rovnako veľké
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika