Bruska na řetězy motorových pil



Stránky: 1,  2,  3,  4   
Venkovan - (3) - 0.155 (?) 
21.4.2010 21:40, zobrazeno: 72415x

Zdravím kolegy!

Uvažuju o koupi brusky na řetězy, ale nemám s něčím takovým žádné zkušenosti. Můžete mi poradit, od kolika peněz má taková bruska smysl a co by měla umět a vůbec na co si dát při koupi pozor? Díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
R.U. - (6) - 124.192 (?), 21.4.2010 21:55

Projděte forum a najdete inspirace dost a dost. Velku jsou všechny na jedno kopyto, ale svůj účel splní. Jinak do 1000kč koupíte brusku na domácí broušení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 1.173 (?), 14.8.2010 16:25

Máte někdo zkušenosti s bruskou pilových řetězů FSG 130 A1 značky FloraBest z Lidlu anebo co na ní říkáte?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 25.177 (?), 14.8.2010 18:35

Dobrý den

Nejlevnější čína na trhu, přeji úspěšné reklamování, při 130W vše plastu a mikro plastu, běžte na tržnici koupíte stějně :D

Než tohle tak radši pilník, snad kupujete brusku na 10let a né na 3roky nebo 2minuty? :D

M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 150.124 (?), 14.8.2010 20:49

Klidne bych si to koupil, mam neco podobnyho a no problem, mnohem lepsi jak pilnik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 1.173 (?), 14.8.2010 21:06

Jasan... že se vyrábí v Číně mě netrápí, dneska se tam vyrábí skoro všechno a spousta lidí by se divila co všechno má doma z Číny.A mě by na občasný nabroušení 5 řetězů stačila.

Výkon si myslím je taky jakžtakž v cajku... plno lidí si chválí brusku Einhel a ta má výkon 80W.

Spíš mě zajímají vůle jaký ta mašinka má a taky nevím jestli je dobrý úhel v jakým ta bruska zajíždí do zubu... nemyslím těch 30°v jakým se brousí zub ale to že zajíždí do řetězu kolmo.Ten Einhel se sklápí jakoby zešikma.

Asi tam v pondělí zaběhnu a omrknu jí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 150.124 (?), 14.8.2010 21:42

no jelikoz je to cely z plastu, tak vule tam jsou. Podstava je na 90% plast, uchycení dvouma sroubama ke stolu neni taky nic moc, lepsi je uchytit trema, pac jinak se podstava krouti a pruzi, tudiz se kotoucem zajede hloubeji nez je nastaveno. ikdyz se to poradne upne k podlozce, tak plast bude pruzit porat a kotouc se nikdy nezastavi na dane hloubce a ma snahu jet hloubeji pri propruzeni. chce to jenom cit a divat se bokem na kotouc, kam jede a mit samozrejme u toho bryle. ten uhel no nevim, ja takhle brousim a pila jede perfektne. obtahuju pilnikem po kazdem rezani a jednou za cas bruskou. nevidim duvod, proc pro prilezitostne brouseni nekoupit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 147.92 (?), 3.10.2010 21:11

sem nabrousil 5 retezu 1,3 a 1,6 zatim  dobre ta podstava neni plast,  ale   solidne udelaanej odlitek lehky slitiny slozeni jsemnezkoumal, tedy zaver na hobby briouseni retezu je dobra jak dlouho vydrzi otazka zatim drzi

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 163.134 (?), 17.10.2010 14:40

Poměrně brzy se mi zanese a otupí brusný kotouč. Zkoušel jsem ho podle potřeby obtahnout srovnávacim kamenem, ale rychle ubýval. V čem může být problém? Jak to kdo řešíte? Milan.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.168 (?), 17.10.2010 15:04

Nejspíš nekvalitní kotouč = koupit jiný. Lepší by bylo vidět jak brousite a orovnáváte, jestli to není i rukama...   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika