Ake su motorove pily Oleo-Mac?



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host 
12.10.2004 7:39, zobrazeno: 302644x
Oplati sa ich kupovat, kedze su oproti pilam stihl atd lacnejsie a maju zaruku 8 rokov. Vyuzitie cez rok minimalne.
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host, 1.11.2004 15:22
internetové str. John DEERE USA/Canada a na nich motorové pily.Zřejmě jsem neschopný a nebo Mountfield lže.Pokosové,kmitací,stolní pily ano,ale motorové jsem nenašel.
Katalog f.OREGON také neobsahuje nabídku lišt a řetězů na JOHN DEERE.
Katalog f. SANDVIK ano,ale ten je z roku 1996 a Sandvik je dnes Bahco.Takže dříve možná prodávali,ale dnes???
A porovnání STIHL a Oleo-mac,je stejné ,jako srovnat MERCEDES s FIATem.Lidi neskákejte na každou monstrozní reklamu.Snad jste již poznali,co reklama dokáže.Oleo-mac je italská firma,která má své výrobky homologovány pouze u nás.Prošel jsem si školení u Mountfieldu v Mnichovicích a vím,co říkám.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host, 1.12.2004 10:14
Podívejte se na tuto adresu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 150.233 (?), 9.8.2007 8:42

Vlastnil jsem křovinořez STIHL řady 80, který za rok provozu absolvoval 19 x opravu. Byl to totální zmetek z výroby. Přístup servisu STIHL - jednali se mnou jako s kusem hadru na boty, hlavně když jsem platil, podotýkám že všechny opravy proběhli po záruční době tenkrát 6 měsíční.

Po této skušenosti jsem koupil křovinořez OLEO MAC, který bez jediné opravy a seřízení běží 6 let a to při práci v lese absolutně bez problémů. Jedná se o profi přístroj. Je však pravda že Moundfield prodává za nehorázné ceny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 96.148 (?), 9.8.2007 21:35
Vážený pane, mám 8 let fs 450K od STIHLU a za tu dobu mi 1x odešlo zapalování, které mi zadarmo vyměnili.. bylo to loni po 7 letech náročné práce s ním v lese a na farmě. Překvapuje mně, že toto říkáte... P.Š.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 11.104 (?), 9.8.2007 21:50
Podle všeho to vypadá, že se u STIHLu sem tam oběví zmetek a u Oleo Mac sem tam dobrý stroj.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 11.116 (?), 13.3.2017 23:45
Nejen dobrá hláška: u stihli se sem tam objeví zmetek, u oleomacu sem tam dobrý stroj.Musím to potvrdit, ač křovinořezy od oleomacu jakžtakž jedou, tak pily jsou katastrofa.Kdo má využití na benzínovou pilu a nestačí mu elektrická, tak i malé pilky od stihlu dobře odvedou práci za nějakých 6-7 tis. to paráda.Mám asi tu druhou nejmenší od stihlu, k ní dva řetězy a na zahradu skvělý.Do lesa mám 361-ku s 50 cm lištou, ale to je jiná liga.Jistěji než oleomac k domu, tak narex v elektrice, tam máte jistotu, že Vám vždy chytne :).Mám dva sousedy s oleomacem a furt jen skučí a bručí, nechali se zlákat kolem štěstí.A ani ta záruka 7let nějak neplati, prý na nadměrný opotřebení se nevztahuje, jak to posuzujou, nevím,ale po dvou letech si platili vše.Spíš ta záruka je nato, aby měl Mountfield zajištěné placené servisní prohlídky.Kdyžtak jich dost najdete i v inzerci, lidi se toho zbavují ještě ''v záruce''.Ale padnout např.na stilku v záruce, to je vzácnost.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 9.8.2007 21:51
Ze ukušeností s jediným  strojem  přece nemůžete dělat obecné závěry! Ale stát se to mohlo, i drahý stroj se může nepovést.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 214.190 (?), 12.3.2017 10:53

Vážení přátelé, v roce 1990 jsem v německu koupil STIHLku 23, za pár marek. V roce 2004 jsem ji chtěl nechat poladit v servisu, ale tam mi řekli, že už je mrtvá. Tak jsem ji doma rozebral, vyčistil, dal nové kroužky a pila perfektně maká dodnes. Každý rok 7 m3 na topení a mimo to ji používám na stavbách. Jenom měním řetězy, lišty a svíčky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 29.2 (?), 7.12.2006 14:30

Než někoho začneš osočovat tak si nejdřív prověř informace.

www.deere.com

Jsou to naprosto stejné pily jako Oleo-Mac, jen v jiné barvě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika