Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

něco málo nastudované mám, ale nesouhlasím s tím že se řeže bio a jsem king, druhá věc je že i lesáci proplachují motorovým a nic neřeší, pokud vyjedu litr oleje za rok na tyto srandy, nevěřím kecům o tom co by bylo a se zdravím.Pokud opravdu chcete pomoci přírodě, tak začněte třídit odpadky a snažit se kupovat tak aby se nevyhazovalo víc než je třeba.Ten olej je na posledním místě.Opravdu je to pouze lobby těch zelených mozků a nic víc.Pokud my tu řešíme věci jako olej v pile, tak je to to samé jako řešit emise u aut v Evropě a přitom lodní motory tankerů vydají ty samé emise a víc než všechny auta v Evropě.Víte ono je lehké buzerovat lidi, ale zamyslet se na d tím co má opravdu efekt je jinde.Není to o koruně, ale o tom že nechci řešit pořád zatuhlý bioolej a pokud se podíváte na Zábřeh tak tam je tolik lesů, že najít někoho je vyloženě hledání jehly v kupce sena a jinak na svém pozemku mi může lesák políbit ...Tady jsou často žabomyší války pro nic od lidí co sedí ve městě na bytě, viděli pilu a nebo stroje na netu na videu a pak se tohle děje.Jo, holt my tu máme zkušenosti s upalováním čarodějnic v minulosti, takže netřeba těchto diskusí.Mě to zvedlo, že někdo, co jen sedí u počítače a třepe se na bylinky z Kauflandu pak camrá o zdraví a žere v bylinkách postřiky na plísně. Ale to je jiná kategorie na diskusi.Nemyslím tohle na vás, ale obecně. Pavel

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika