Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ja mám PS 32C a PS 420SC. PS 35 a PS 350 majú rovnaký základ motora. PS 350 má celohorčíkové telo, trojsegmentovú spojku, nastav. čerpadlo, oveľa lepšie riešený vzduchový filter, dá sa objednať aj filter do prašného prostredia, avšak sa horný kryt motora nedá celý jednoducho odobrať, voľná je len komora filtra s karburátorom. Táto píla je konštrukčné predimenzovaná predpoklad veľmi dlhej životnosti stroja. Mínus je hmotnosť. PS 35C má celokovové telo motora s jednotlivými kartami vložené do plastového skeletu, má len dvojsegmentovú spojku, dá sa odobrať celý horný kryt, výhodou je jej hmotnosť. Nevýhody vzduchový filter je len filcový, čerpadlo maže aj na voľnobehu, slabšia spojka. Obe píly majú primer, kat, digitálne zapaľovanie tj.veľmi dobré štartujú. U oboch píl je 3/8 1.3 microlite lišta s veľmi malým roltopom a reťaz na nej nejako čudne poskakuje. Ja som si objednal k nej lištu Oregon 140SPEA041 s veľkým roltopom avšak ešte mi ju nedodali. Rozdiel v cene oboch modelov je cca 50 eur. Lepšou voľbou je však PS 420SC kôli výkonu, konštrukčne rovnaká s 350 len má iný valec, piest a má lepšiu reznú súpravu s 325 delením. Jaro Š.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika