Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj, Libor Petulík z Měštce. Píšu z mobilu. Mám 4 pily, starou Solovku, Sachs Dolmar dob komančů, nově Husku 562 a Štílku MS 362. Sachs má nejpoctivější provedení, ale těžká jako prace, Solovka je malá na odvětvování. Obě jen hoby na doma. Husku a Štílku mám v práci. Za dobu 3 let používání Huska 7x v servisu - z toho 3x v záruce. Výměna karburátoru, pak táhla plynu a před zárukou opět výměna karburátoru (špatné starty) Po záruce pak výměna kliky a ojniční ložiska, výměna gufer  - šla do obrátek, přisávalo vzduch, výměna spojky a olejového čerpadla. Za to olejové čerpadlo si ale asi můžem sami, lil se do toho vyjetý olej.  U Stihlky jen dva servisy -výměna řetězového kolečka v záruce (prasklo) a výměna sacího košíčku v nádrži (neprotékal benzín) Od té doby nic. Jednoznačně je tedy lepší STIHL co se týče závad, já osobně s ní dělám raději. Lépe chytá v mrazu a má menší spotřebu. Příjemnější do ruky a hlavně si nechá víc líbit. A že ve firmě nikdo pily nešetří, na to vemte jed.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika