Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Je to tak, že jsou to jenom stroje a něco se vyskytne. Přesto k těm šteftům co drží lištu na např. PS 5000 - v lese nebo při práci je člověk plný energie a dobře rozcvičen, a tak se často setkávám s velmi zbytečně hodně dotaženým krytem lišty. Perličkou bylo, že jsem měl brousit jednomu p... řetěz a on byl příčinlivý  a chtěl mi povolit kryt a sundat řetěz - měl to tak dotažené, že jak se snažil matky povolit, tak mu seskočil klíč a roztrhl si dlaň ruky. Místo broušení jsem ošetřoval. Je ale jasné, že šroub nasazený z vnitřní strany karteru se nevytrhne, ale když se poškodí závit je třeba rozpůlit pilu. To zbytečné dotahování šroubů platí také pro kryty, kde se vymačkává plast a u svíčky může dojít při povolování k poškození svíčky, někdy závitu válce. Naopak dost majitelů pil přehlíží kontrolu dotažení šroubů výfuku(pouze ve studeném stavu) , případně u plastových skříní šrouby válce. Průběžná kontrola dotažení šroubů je součástí údržby pily a předejde se zbytečným závadám. Šrouby Torx , které mají na hlavě šroubu, která doléhá k materiálu hrany proti povolení dotahujeme na plastu s citem - po znatelném přeskočení pár zajišťovacích hran.  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika