Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Znám tu pilu, nebo to alespoň vypadá velmi podobně, jako Berlan BBKS50-22 a mám s ní poměrně dobré zkušenosti. Řezal jsem s ní příčným řezem 3m3 prken 22 mm z kmenů v průměru cca 30cm. Jele dobře jen co jsem nastavil karburátor a olejové čerpadlo. Přestávku jsem dělal až ve chvíly kdy byla pila už tak horká, že jsem ji neutlačil. Jediné co se po dvou dnech práce pile stalo je to, že červená barva na kovových dílech změnila barvu do hněda. Jinak absolutně bez problému. Musím objektivně přiznat, že práce s podobnou HQ je příjemější. Ale za tu cenu, jí není co vytknout. Navíc mám pilu HQ a tato pila se jí moc nepodobá (spíš vůbec). Pokud tuto pilu někdo vydává za HQ tak je to blázen, protože rozdíly jsou patrné už na první pohled.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika