Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Prodávám pily Hecht od roku 2004. Proč? Protže jsem také neveřil že za tu cenu fungují ale nakonec jsem podlehl a zkusil to Samozřejmně jsemčas od času zkusil Homelite, Gude atd Vrátil jsem se zpět i když to byly dražší značky Hecht funguje a nezlobí a v případě potřeby mám díly do týdne v servisu. Tady čtu kopie Čína levné. Kopie shindaiwy to není to vidí i malé díte je to kopie Komatsu a v dodnes vyráběné Tanaky pro evropský trh pily označené jako Hitachi. A levné kopie? pokud mi někdo nabídne za 30% kopii nové octávky v této kvalitě tak Jí si ji Koupím. O číně škoda psát tam se dělá všechno. Dneska je jedno jakou značku to na sobě má výroba je z 80% z číny Dokonce je to tak daleko že čína je drahá a vyrábí je v Thajsku, Vietnamu, Africe protože pro ně je Čína vzorem. Nikomu Hecht nenutím ani nikoho nebudu přesvědčovat ale Hecht funguje a nemám s ním problémy. Navíc i Hecht má dnes x modelů a už to nejsou jen kopie ale vlastní vývoj který jen ukazuje že čína má potencionál kolonizovat evropany Ale jinak než finančně! Protože si nejsme shopni vážit toho co máme a jen si stěžovat jak jinde se mají lépe

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika