Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj lidi dneska jsem od souseda dostal pilu 041AV, deset let nevrčela a nejspíš jí někdo přejel tankem, všechny dekly jsou rozlámaný. Po jednom dni snažení jsem to nastartoval, pila jde krásně do otáček, ale při řezání to nějak nemá sílu. Je tam špatný typ řetězu, nesedí na rozety a jsou od něj vymačkaný, větrák olámáný, filtr prasklý apod. Když jsem se díval kolik na to stojí díly tak bych potřeboval trochu duševní podpory abych to začal dávat dohromady. Hned první věc potřebuju na to dekly a ten hliník pod filtr, když běží na volnoběh tak občas jako sepne spojka a ozve se zvuk jako přidřený ložisko... Je ve spojce nějaký ložisko? Nevím jestli s tím nemám jít do servisu aby zkontrolovali aspoň motor než začnu něco kupovat. Poraďte.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika