Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Děkuji za opravdu excelentní odpověď. Potěšil jste mě svým hodnocením. Náhradní kostku do pily dávat nebudu, protože zapalování funguje, kontakty jsou netknuté a pro moje občasné použití (jednou za rok pár hodin) musí vydržet dalších 30let. Pilu jsem před lety koupil za pár korun vlastně jako vrak s čtyřmi přetrženými silentbloky, takže motor visel jenom na dvou. Hadička na mazání o které píšete byla uříznutá. Byl tam jenom sací košíček s kouskem hadičky. Musel jsem tam udělat duralovou olivku a nasadit na ni kousek hadičky jako kolínko. Stejný problém byl i s hadičkou na benzín. Silentbloky jsem si nechal upéct. O víkendu se pokusím ji seřídit podle vašeho návodu. Předpkládám, že směs by měla mít poměr 1:33 nebo by stačilo 1:40? Doufám, že se mi vše podaří a jenom kdyby nastal nějaký pro mě neřešitelný problém, bych se potom pokusil vás požádat o osobní kontakt. Zatím ještě jednou děkuji.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika