Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Neustále přemýšlím, čím nahradit tuto pilu, která už má hodně za sebou a neustálé investice do oprav už asi nemají smysl. Zatím se zdá, že výkonově stejná a přitom jednoznačně nejlevnější varianta je Stihl MS 390. HQ jsem odepsal - v požadovaném výkonu stojí hodně a kupovat farmářku ranchera s výkonem jen 2,5kw a hmotností téměř stejnou jak MS 390 (ovšem výkon 3,4 kw) je blbost. Nevím jak je na tom Dolmar - podobný výkon za dané peníze asi taky nebude?! Má někdo zkušenosti s MS 390 resp. může někto poradit jinou variantu? PS: Lehkou pilu mám (MS250), takže hodně chválená MS 280 se mi zdá být dobrá jako jedna pila ale ne jako náhrada 262 xp PS2: Děkuji za rady a zkušenosti S
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika