Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Nestačím se divit, jak někdo hájí husku za každou cenu, připomíná mě to fanklub škoda 110r, je to pěkné, nostalgické,ale nesrovnatelné s jinými značkamy té doby natož s dneškem.Huska těží ze známosti svého jména, ale vývojově je pozadu, pravda,vývoj něco stojí, a např. profi ridery jsou zajímavé, ale to ostatní je bída.Pily na doma jsou použiteĺné i od více značek, na těch 10-20 kubíku paliva za rok, na to mě původně stačila i s-230 a zvládla i 60-buky.HQ se kupuje víceméňe ze zvyku, musíme si přiznat konzervativnost.Děda koupil husku do vlastního lesa po restituci asi za 15t. a víceméně sloužila, každý čtvrt rok v servisu, což se mi zdá po zkušenosti se stihlem dost, nedělalo se s ní špatně, ale nato že běžela několik hodin jen v sobotu a to né každou, tak žádná sláva, ale udržet se provozuschopná nechala.Když jsem koupil Stihl 230,která byla hobby a měla lepší lištu, ovladatelnost startování a i ty zátky nalévací-luxus, tak když jsem kupovaĺ silnější tak okoĺo 20t.,tak jsem se nechtěl napálit a věděl jsem po čem nezaujatě jít, tak jako hlavní výhodu považuji u stihlu, že jako jediný výrobce dělá pily-lišty-řetězy a dokupy to bezvadně funguje.Zvítězila stihl 361,není co dodat, servis za stejných podmínek ještě neviděla(kupoval jsem ji jako novinku) a to je už několik let, dokoupil jsem 50cm lištu na větší průměry,40cm lišta je stále původní(u hq byly potíže s vodícím kolečkem, muselo se mazat).Pro vlastníka lesa je to bezstarostná určitě generační pila.Já vím, servis musí z něčeho žít, tak tam kupuju aspoň olej na lištu, je to jak už to bývá obchod se servisem, tak aspoň tak.Vzpomenu-li na husku, na tekoucí zátky nepovolitelné bez klíče, na potíže s ĺištou, na uklepaný drátky k vypínači, na to ovládání startování, na přetržené lanko k plynu, tak stihl je jiný svět, tam tohle neznají.Nejsem zastánce jedné značky, ale chci za svoje peníze to nej.A v maloobjemech mě to stihl splňuje u pily i křoviňáku.Taky se někdy spálím a uznám to(shodou okolností sekačka HQ za 16t. a traktůrek HQ za 95tis.),na druhou stranu nejsem sám, neboť jsem se obojího zbavil v záruce, byly to novinky a reklama a nadsazený popis je silná čarodějka, bohužel,něco se objeví až po několika hodinách! užívání.Tak přeji objektivní úsudek zastáncům HQ.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika