Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den všem, můžu jen potvrdit, že značka stihl už roky ví co chlapy u dřeva potřebují, je pravda že při delší práci a to už buď v lese nebo doma na zahradě záleží na každém deku váhy pily. Já mám doma MS023 mám ji o roku 1998 tedy 13let za tu dobu jednou generalní oprava, protože děda zapomněl jaksi na olej do benzínu, jinak celou dobu šlape perfektně, chodím s ní každý rok do lesa na těžbu pro svojí potřebu, tzn. že za sezonu udělám nějakých 70 až 100m3 dřeva mezi tím je i bukové a pila děla jako že nic, prostě bez problému, ale musím přiznat taky že jine palivo než od shell nebo OMV neliju.A když dneska vejdu do obchodu stihl, tak vidim že MS023 se prodává bez problému do dnes, já ji kupoval za 13500 před 13 lety a dnes stojí 10000,-. Pokud jsem někoho přesvědčil budu jen rád a doufám, že vy taky.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika