Marhula na susenie a zavaranie



host - 234.145 (?)
25.10.2014 22:15

Na Pincot tu moc chvály nebolo, ten by som nekupoval, Kioto je samoopelivá marhula ale jej chuť sa uvádza iba ako dobrá aj keď má krásne červené plody a je veľmi sladká, myslím že to bude odroda vhodná skor na pálenie ako na zaváranie, Orangered je už dlhšie na trhu jej chuť má byť veľmi dobrá, ja ho nemám tak neviem posúdiť aká je jeho odolnosť na moniliózu. Bergeron trpí silne moniliózou jeho výhoda spočíva v tom že neskoro kvitne a tak uniká neskorým jarným mrazom. Bergeval a Bergarouge sú u nás nové odrody ktoré sa na Slovensku ešte len začínajú predávať.Tú tureckú marhuľu asi ťažko zoženiete. Bolo by dobŕe keby niekto napísal kto má už dlhšie zasadený ORANGERED aké má s ním skúsenosti.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 206.89 (?), 20.10.2014 17:40, zobrazeno: 18102x

Mam na jar zasadene marhule Madarska a Leskora, ktore by mali vynikat chutou, no aj rychlo maknut.  Rozmyslam preto este nad tretou odrodou, urcenu prioritne na zavaranie a susenie, t. j. aby vydrzala tvrda aj ked uz bude vyfarbena, zrela, sladka. Zahrada je pri Trnave, 150mnm, velmi tepla oblast. Mate nejaky tip? U stareho otca je taky cca 10-15 rocny strom, kde som si tento rok take marhule vsimol, zial uz od neho nezistim aka je to odroda. Tipujem ze vzhladom na ponukany sortiment v danom obdobi ako aj skutocnost, ze nakup bol zrejme realizovany v nedalekom Veselom,  to moze byt Barbora, lebo marhul mala nasadene poredsie, no boli velmi velke, zreli cca 5 dni pred Madarskou, dlho zostavali tvrde. Viete niekto poradit, aka odroda je najlepsia na uvedeny ucel? Mohla by to byt Barbora, Kioto? Potrebujem tiez odrodu menej nechylnu na moniliozu, nachylnost na mraz nie je az tak podstatna. Vopred dakujem za odpovede. 

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 234.146 (?), 24.10.2014 22:00

Na sušenie si kúpte odrodu marhule Strepet, na zaváranie by som Vám doporučil Hargrand, Veecot, Goldrich, Orangered.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 34.175 (?), 24.10.2014 23:07

S Strepet je novinka jednoho zahradnictví, krom chvály prodejce není odskoušená, mám k sušení odrůdu původem z Turecka Haci haliloglu (vyšlechtěná k sušení!) spokojenost maximální, téměř bez šťávy sladká.

Hargrand z vlastní zkušenosti není vhodný ke zpracování, kvůli pevným vláknům které nezměknou vařením, spíše naopak. Goldrich je velká, to je vše, výborná odrůda pro prodejce (snáší transport, neměkne velká...) ale bez chuti. 

Na zavaření je asi nejvhodnější Orangered (Bhart) dále z novějších odrůd Bergarouge, Pinkcot, Bergeron, Bergeval a klasika Velkopavlovická (ta ale rychle měkne, ale tipické aroma meruněk)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 104.15 (?), 25.10.2014 7:06

Dakujem za odpovede. Ta turecka marhula tu bez problemov porastie? Tym myslim hlavne citlivost na jarne mrazy a moniliozu.  Ale asi ju aj tak nezozeniem, takze vyber sa zrejme zuzi na tie ostatne. Dakujem za potvrdenie vlastnosti Goldrichu, mam podobny nazor na zaklade susedovho stromu. Prave preto som bol pomerne rezervovany aj k tym novym odrodam ako Orangered, Pinkcot, Kioto... lebo je okolo nich silny marketing, ale zatial malo skusenosti. 

Berrgeron ma sused, a dost sa stazuje na nachylnost na moniliozu, pricom som si isty, ze chemicku ochranu ma dobre podchytenu.

Ake mate skusenosti s nachylnostou Orangered na moniliozu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 234.145 (?), 25.10.2014 22:15

Na Pincot tu moc chvály nebolo, ten by som nekupoval, Kioto je samoopelivá marhula ale jej chuť sa uvádza iba ako dobrá aj keď má krásne červené plody a je veľmi sladká, myslím že to bude odroda vhodná skor na pálenie ako na zaváranie, Orangered je už dlhšie na trhu jej chuť má byť veľmi dobrá, ja ho nemám tak neviem posúdiť aká je jeho odolnosť na moniliózu. Bergeron trpí silne moniliózou jeho výhoda spočíva v tom že neskoro kvitne a tak uniká neskorým jarným mrazom. Bergeval a Bergarouge sú u nás nové odrody ktoré sa na Slovensku ešte len začínajú predávať.Tú tureckú marhuľu asi ťažko zoženiete. Bolo by dobŕe keby niekto napísal kto má už dlhšie zasadený ORANGERED aké má s ním skúsenosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 15.16 (?), 21.11.2020 19:48
Orangered je náchylný na moniliózu výhonkov, plodov.Treba ustriehnuť postreky pred kvetom, po kvete a v období dozrievania ak prevláda daždivé počasie, treba tiež zasiahnuť postrekmi s krátkou čakaciou dobou ako napr.Prolectus, Teldor či Signum.Urodnosť je vysoká, ju nutná včasná prebierka, ináč alternuje.Chuť skvelá, sladučká,konzistencia dužiny je pevná, pomerne tuhá.Plody vydržia dlho visieť na strome v dobrom stave.Orangered pestujem v našom takzvanom Slovenskom štáte, teplý úrodný juhovýchod, mestečko Trebišov.Takže tak😄
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 29.6.2017 15:21

Máte někdo zkušenost se sušením meruněk na slunci, když je ve stínu nad 40 st.?

Sušení pokus
Sušení pokus
Teploměr
Teploměr
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 205.204 (?), 29.6.2017 16:21

Som skepticky. Doma susim 2-fazovo - kym je v ovoci volna voda, tak nastavim na susicke teplotu vzduchu 60°C aj viac, ovocie sa odparom chladi a jeho teplota nepresiahne 40-45°C. Ked sa volna voda odpari a zostane uz len viazana, ochladenie odparom uz nenastava, preto znizujem na tych cca 40°C. Robim si iluzie, ze sa tymto postupom zachova viac vitaminov, roznych enzymov a pod... Teda teplotne citlivych latok.

Stale su to teploty vyssie nez Vami uvadzane, navyse udrzovane 24 hod v kuse, aj tak sa mi ale nedari marhule susit v celku, ale musia byt nakrajane na tensie kusky. Tie pekne velke z obchodu myslim pred susenim v niecom namacaju a potom susia pri znacne vyssich teplotach. Predpokaldam, ze nez by sa tie marhule ususili, skor ich obzerie nejaky hmyz a zacnu nahnivat.

Teoreticky ba sa takto mohli dat susit jablka (krizaly) ci polovicky sliviek, ale to zas uz v dobe zberu nie su zelane teploty.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 11.233 (?), 29.6.2017 17:08

Nad 40 st u nás ve stínu nikdy není. Ale i kdyby bylo, za jeden den, třebas slunečný, se meruňky neusuší. Dokonce ani v solární sušičce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 29.6.2017 17:35

U nás (BG) je ještě teď večer čtyřicítka, ve stínu 2m nad zemí. V sobotu bude 43. Tak to zkouším. Všechno mi dozrálo najednou, tak se pokouším aspoň něco využít. Ani vosy ani mravenci si na to rozpálené ovoce netroufnou. Mimochodem, nevíte kolik meruněk smí zkonzumovat za den jeden člověk (hyperkalémie)?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika