Jaké máte zkušenosti s e-shopem "prodej stromků" (býv. Jukka)



Stránky: 1,  2   
host - 220.182 (?) 
15.9.2011 11:17, zobrazeno: 26799x

Dobrý den, pročetla jsem ohledně firmy nějaké diskuze tady, ale protože bych si od nich letos chtěla objednat dva stromky, které jsem jinde v nabídkách nenašla, ráda bych znala současné zkušenosti zdejších přispívajících. Díky!    Lída

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 43.70 (?), 17.9.2011 6:21

Od Jukky jsem kupoval stromky 2 x a jsem spokojený. Sromky přišly poštou, byly pokaždé dobře zabalené a bez problémů rostou.  PaR.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 17.222 (?), 12.6.2017 8:20

Jesti můžu, připojím vlastní zkušenost laugh Mám vzrostlý stromek od Solitera Plant, a můžu jen doporučit. Jde o opravdu solidního prodejce, podívejte se, jestli vás jejich prodej vzrostlých stromů bude zajímat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
radekbill - (1) - 22.181 (?), 2.12.2011 6:47

1*

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 70.216 (?), 2.12.2011 8:23

Přečtěte si příspěvek - chválím Jukku a uvidíte na čem jste.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Josef Zavřel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (285) - 165.19 (?), 3.12.2011 10:38

Dobrý den.

Fi. Juka prodává (dle mých informací) vesměs stromky z Polska.Mají celou škálu odrůd a hlavně novinek, po kterých se zahrádkáři shání.Jediné co mě vadilo bylo to, že prodejci, kteří zajíždějí se stromkama po vesnicích Jihom.kraje je mají prostokořenné, volně ložené na autě a po příjezdu na ohlášené stanoviště prvně polejí kořeny konvou vody.Stromky nepatří k nejlevnějším, ale samozřejmě se tam promítá práce navíc, včetně dopravy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.216 (?), 3.12.2011 11:23

Z Polska, ale i ze zmiňovaného Plantexu. Takových mám několik. Jak jsem psal dříve, i když stromky přišly na sucho(na jaře), tak se ujaly všechny, i ty horší. Pamatuju se jak jsem jednou na jaře k příbuzným donesl broskvoně a zasypal jsem je hromadou hlíny, že je za pá dní přijdu zasázet a když jsem tam potom přišel, hlína byla rozhrabaná slepicemi a kořeny stromků byly na slunci, možná i více dní. Přesto se oba stromky ujaly a přinesly později kvalitní ovoce. Takže to nejspíš nebude tak zlé. Rozvoz stromků po kraji v pojízdné prodejně je dobrý nápad. Je tady ale stále ta hrozba se záměnou odrůd, jak o ní píše Palo. Jinak by byla s Jukkou spokojenost. 

(Přitom v nedalekém zahradnictví zakoupené stromky, do půlhodiny přesazené z hlíny do hlíny se kolikrát na jaře vůbec neujmou).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Josef Zavřel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (285) - 165.19 (?), 3.12.2011 12:13

Dobrý den.

Na stromcích jsou zdá se jmenovky dobře připevněny.Jde jenom o správné zadání údajů o stromku a odrůdě.Je to v lidech, jejichž rukama stromky prochází, než se prodají.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 76.4 (?), 5.12.2011 22:28

Dobrý den,

moje zkušenosti nejsou vyloženě špatné - co jsem si objednal, to mi přišlo. Ale velikost tvaru kmene byla tak o řád nižší, z půlkmenu je tak čtvrtkmen atp.. To by mi ani tak nevadilo, kdyby mi stromky nepřišly do mrtě ofikané (aby se vešly do krabice). Hlavně že v přiloženém letáku je napsané stříhat až na jaře, ale nebude co stříhat. 2 ze 3 stromků bylo z cedulkou Plantex.

Objednával jsem letos ještě ze Starých odrůd, ta kvalita byla úplně o něčem jiném. Stromky jsem dostal neostříhané, v mnohem větší krabici (sice za větší poštovné) a celkově se mi zdály více "hezčí". Byl jsem mnohem více spokojený.

To je můj názor.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 178.200 (?), 5.12.2011 23:30
Dobrý deň! Tie 3 stromky Vám zasielal Plantex alebo iný distribútor? Plantex totiž nemusí mať s ofikaním korunky nič spoločné. Tiež sa mi páči, keď je korunka v pôvodnej dĺžke, trebárs stočená v krabici či silónovom vreci. Podobne seriózne pristupuje k baleniu aj firma Jural. Nekupujete predsa časť stromku ale kupujete za nemalé peniaze celú rastlinu. So zásielkovým predajom stromkov nemám skúsenosti. Prídem vždy za predajcom, dobre popozerám a ukážem, ktorý mi má vytiahnúť zo záhonu so školkárskymi výpestkami. Ak sa mi nepáči koreňový systém, vyberiem susedný, lepší. Dobrý predavač je trpezlivý a nepredaný stromček opäť prihrnie zeminou. Paľo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika