Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ivane,

to je naprosto v poradku, mohu Vam jem zavidet. Nanestesti mam na basnicky pamet pouze kratkodobou.  Bohuzel nase pani profesorka i kdyby chtela sebevic probirat s nami ruske klasiky, tak nas pubertaky musela trapit technologii kaleni oceli v rustine :(

Chtel jsem zapolemizovat s Petrou myslenkou, ze rustina byla neco jako lingua franca ve vychodnim bloku. Moje zkusenost takova nebyla ani v Bulharsku. Nastesti tehda jsme se jako dva Slovane nakonec domluvily slovy i bez rustiny ;). Nato, ze jsem se rusky ucil sedm let to byl mizerny vysledek.

Ale to uz je hodne mimo tema. Tady na JZ Prahy je jedna stara merunka pod moji peci (pravdepodobne VP) uz skoro tyden odkvetla a zatim bez naznaku monilie. Tak ji drzim palce.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika