Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Hezký den,

konečně po letech z dvoumetrových kopřiv začíná být zeleň okolo domu zahradou. Po velmi úspěšném sázení Velkopavlovické meruňky (plodila hned druhý rok 5 plodů, a to ačkoli jsme ve výši 420 metrů a zahradou se prohánějí silné větry z Křivoklátska)) jsem se rozhodla obohatit zahradu mj. o další meruňku, na radu zahradníků jinou odrůdu, a sice Bergeron, a dále broskvičku Redhaven. V Tisíci radách zahrádkáře jsem se k svému zděšení dočetla, že podzimní výsadba je prakticky zbytečná, stromky již nevytvářejí na rozdíl od např. jabloní jemné kořínky. Navíc jsem je koupila bez balu. Inu koupeny již byly, tak jsem klasicky vykopala jámu 60x60, vylila tam kýbl vody, kolem kořenů vysypala vždy kýbl kompostu a bahýnko udusala, navrch jsem nasypala zeminu ze záhonů, kde si lebedily hrášek a fazole. Tak co - mají mé stromky šanci, pokud je budu přes zimu zalévat? Mám je něčím obalit? Díky, Olga

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika