Zkušenosti s křovinořezem Stenson BC 520.1



Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 98.179 (?) 
8.6.2010 12:00, zobrazeno: 66918x

Zdravím.

Chci se zeptat nějakého majitele (skutečně majitele, prosím) tohoto křovinořezu z nabídek na aukru na zkušenosti. Zamlouvá se mi cena a na moji 100m2 zahradu víc asi nepotřebuju. Jde mi spíš o to zda to není úplný šunt, něco co po prvním použití budu muset zahodit. Jak se to jeví vám?

Díky,
Michal

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 67.11 (?), 8.6.2010 20:57

Zdravím

Včera mně ho přivezli, dnes jsem s ním praoval 15 minut a je kaput.Přestalo jít ovládání plynu na rukojeti, z motoru teče olej a nejdou utáhnou držadla.

Je to šmejd! Z.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 87.2 (?), 15.6.2010 15:40

Taktéž sem zakoupil tento výrobek, a bohuězl mám stejné problémy (až na plyn, alespoň ten zatím funguje)

 

Šlepr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 44.75 (?), 15.6.2010 16:53

Přátelé, a vy jste opravdu chtěli mít křovonořez za 3 550,-Kč, opakuji KŘOVINOŘEZ za 3550,- Kč? Staré dobré české přísloví přece říká : "Z hovínka bič neupleteš.  A když upleteš, tak nepráská. A když práská, tak tě zapráská !"

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 73.141 (?), 21.7.2010 11:49

Stenson BC 520 mě za uvedenou cenu - dnes pod 3tis. Kč nadchnul. Žádné problémy po pokosení cca 1500m2 jsem nezaznamenal. Ani netěsnosti na motoru, držadle nebo zasekávání plynu. Věnoval jsem však sestavení kosy náležitou pozornost - precizní dotažení všech spojů /i na motoru/ a promazání všech mazacích míst. Pracoval jsem s Husqarnou, ale žádný výrazný rozdíl jsem nezaznamenal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 175.18 (?), 21.7.2010 13:37

Vydražila jsem na Aukru Stenson 520.1 model 2010.Přišel mi / na obalu i na faktuře/ typ.Stenson 520.Protože v českym navodu přeškrtli poměr michani olej-benzin z 25.:1 na 40:1 psala jsem tam potvrdili, že 40.:1 je spravne.V popisu aukce bylo / a pořad v běžicich aukcich je/ 1:25.Nejsem technicky typ a jsem s toho zmatena.Mužete mi řict co si o tom myslite.?Take jste obdrželi tak kratky česky návod?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 118.44 (?), 21.7.2010 14:47
Nevím jak je to konkrétně u tohoto typu křovinořezu, ale mám takovou zkušenost s Oleo Macem že na víčku palivové nádrže bylo napsáno 1:25 a majitelé tohoto křovinořezu tak činili a byly problémy se zanášením svíčky a vzduchového filtru a s pravidelností chodu.Poté co přešli na ředění 1:45-50 problémy ustaly.Podle mě je potřeba ředit podle druhu olejů, některé staré druhy byly doporučovány 1:25 ty novější specifikace jsou doporučovány ředit 1:50 a ty super dokonce 1:100 ale to právě záleží na konkrétním druhu oleje a když tam dáte kapku více pro sichr tím motoru neublížíte, ale ředit olejem který je na1:50poměrem 1:25 to už je jednou tolik a je to plýtvání a můžou nastat i problémy se strojem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 139.251 (?), 19.8.2010 7:41
Mám obdobné zkušenosti posekal jsem 600 m2 strunou tvava výšky 20cm na druhy den jsem sekal 400m2 kolem lesa bolševníky a různé náletové rostliny výška 180 cm asi žádné problémy se nevyskytly a za 3 tisíce si myslím že je to velice dobry stroj vřele všem doporučuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 161.197 (?), 14.9.2012 9:29

Doufám že ste si k tomu sekání bolševníků vzal náležitý oděv (nepropustný, filtrační maska i s krytím hledím...), protože by u rozmetání látky v bolševníku obsažené by u vás mohli vzniknout značné ale značné zdravotní problémy jak s kůží tak s dýchacím ústrojím tak i s očima... toto velmi nedoporučuji, raději zavolat firmu a nebo se řádně ustrojit. No pro vás doufám, že si to i po dvou letech třeba přečtete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 224.28 (?), 19.4.2012 9:07

Mě též! Používám ho v lese na vyžinování jsem spokojen.Vezme i větší dřeviny :) Nemám s ním žádny problém. Na to že mě stál 1700 už je 50x zaplacenej. Požívam i sthil, hus,active a strci je do kapsy :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika