zkusenosti s Homelite HBC 45SB



Stránky: 1,  2   
host - 13.80 (?) 
9.6.2008 10:07, zobrazeno: 31533x

Dobry den,

chtel bych si poridit krovinorez Homelite HBC 45SB. Cena je velmi prijatelna a vykonove/technicke parametry snad take. Takze bych se chtel zeptat na nazory a zkusenosti s vyse uvedenym modelem..

Predem diky

M.T.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 45.62 (?), 9.6.2008 14:54

S tímto strojem nemám dobrou zkušenost. Koupil jsem si ho na jaře a bylo to velké zklamání. Těžko jednou větou popsat problémy, ale ten stroj prostě na vážnější práci není.

Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 26.193 (?), 10.6.2008 12:07

Já jsem s ním sekal jen na zahradě okolo keřů a tam to stačilo (týdně tak 15 minut). Nějak se ale pokazila spojka a teď, po 38 dnech, ještě nedostali náhradní díl!!! Už se těším na hádky až budu chtít vrátit peníze.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 168.4 (?), 18.6.2008 8:53

V žádném případě nekupujte.Měl jsem ji dva týdny.Po 5-ti minutovém sečení odešla strunová hlava(v obchodě přiznali, že jde o konstrukční vadu a doporučili koupit jinou hlavu, ne Homelite)Při sečení s trojzubcem se nejdříve porouchalo startování(nechtějte vidět vnitřek startovacího mechanizmu-ČÍNA!!!)Je celkově těžší, dělá velký hluk, vibrace jsou neobvykle intenzivní a provedení antivibračního mechanizmu... Jedině výkon motoru je dobrý.Doporučuji přidat peníze a ušetřit nervy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 79.183 (?), 2.7.2008 23:46

Dobře, že lidé píšete.

Od zítřka mám slevový kupón do OBI a chtěl jsem do toho jít.

Nejdu!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 180.54 (?), 7.6.2011 13:02
V OBI bych si nekoupil ani kafe
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jarda H. - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (63) - 215.26 (?), 12.8.2008 18:49

Mně se rozpadla (roztrhla) hlava po cca 1 hodině prvního sečení. Hned jsem volal prodejci a on chtěl jen vědět zn., typ a sér. č. a že mi výrobce pošle novou. Ani tu starou nechtěli vrátit. Zatím je to v jednání, tak se uvidí, jak to dopadne.Ale pošlou-li stejnou a jedná-li se o konstrukční vadu, můžu čekat stejný výsledek. Koupil bych si proto také zcela jinou od jiného výrobce. Ale všude kde se ptám, mají hlavy pro zcela jiné značky, žádnou, která by se hodila na tu Homelitku.

Chtěl bych se proto zeptat hosta xxx.xxx.168.4, jakou a případně kde jste ji zakoupil. Nebo jste ji musel upravovat?

Děkuji za odpověď, J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Jarda H. - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (63) - 215.26 (?), 14.9.2008 17:56

Tak HomeLite fakt děs. Jak jsem psal před časem, tak po půlhodině sekání s novým strojem se mi rozlítla celá strunová hlava. Hned jsem uvědomil prodejce a on, ať jim zašlu sér.č. sekačky, že dle toho mi přímo dovozce (fy. Garland) pošle novou hlavu. Starou že nechtějí. Ale furt se nic nedělo, tak urgence. A oni,  že je na nich výrobní vada, dovozce že vrátil výrobci celou várku a teď čeká, až mu výrobce pošle nové hlavy. Postupně jsem dostal 3x nový termín, kdy už mi hlava opravdu příjde, ale pokažde nic. Stále a stále jsem to urgoval, už to trvalo víc než měsíc. Nakonec v pátek hlava dorazila.Jaké bylo ale zděšení, když jsem ji z balíčku vyndal: hlava byla asi 2x větší (na HomeLite je totiž malá hlavička průměru cca 6,5cm) a hlavně ta zaslaná měla větší průměr toho vnitřního závitu (M10, Homelite má M8), kterým se na sekačku (pohon) našroubovává. Jsem z toho na mašli. Takovej amatérismus. Vůbec nevím co s tím, chci odstoupit od smlouvy a vrátit peníze, tak čekám nějaký tóčo. Pomohla by maximálně nějaká redukce těch závitů, ale to zas nevím, jestli by tak velkou a těžší hlavu vydržela spojka sekačky.

Od HomeLite ruce pryč!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 14.9.2008 21:11

Bohužel musím jen souhlasit. Po zakoupení značky Homelite, našimi Francouzkými přáteli, se z ní stala klasická YouagŤuan produkce a to jak v pilách, tak vyžínačích! Dovozce z Jičína je asi spokojen s obratem, ostatní jej zase až tak moc nezajímá, protože pokud se podívám na některé smluvní servisy, jejich kvalita odpovídá kvalitě zboží!

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 19.198 (?), 22.4.2009 10:06

Souhlasím. Divím se prodejcům, že něco takového vůbec nabízejí. Vždyť si tím kazí jméno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika