Zavazia do kolies



host - 197.193 (?) 
28.10.2009 0:42, zobrazeno: 10811x

kto ma rozmery alebo nejaky napad z coho vyrobit zavazia do kolies, aj na stroj robix?pripadne na agzat?kolesa su rozmerovo 4.00-8.mozu byt aj na cely stroj.ako ich upevnit ked je tam remenova prevodovka?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 218.71 (?), 28.10.2009 10:08

Koupit MKS-60!!   Pasují jal do 4x8",5x10" a 5x12" kol       Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 40.193 (?), 3.11.2009 14:45

a co takhle vyzkoušet naplnit duši vodou, jak se to kdysi dělalo docela běžně na zemědělské technice, aby se zvýšila zátěž. Je ale pravda, že se používalo specielních ventilků. Váhu to ale zvedlo dokonale.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 76.106 (?), 3.11.2009 22:20

Ventilek tam stačí úplně obyčejný ovšem na teře ten efekt bude sotva znatelný..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 79.59 (?), 4.11.2009 23:33

Já jsem si závaží odlil z betonu, dovnitř jsem si dal šrouby pro uchycení k disku a ty jsem vzájemně přivařil k ocelové stavbařské kulatině aby se z betonu nevytrhly, řekl bych že je to nejlevnější řešení a jde to udělat na míru. Je jasný že závaží z litiny by při stejném rozměru bylo asi těžší. Kola mám ale 14".

B.K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 235.234 (?), 25.10.2013 9:24
Tento postup je pouzitelny i v pripade, ze ma clovek stare olovene baterie a vytavi z nich olovo. Pak jsou 2 moznosti: - bud ho neni tolik - pak se namichaji kousky do betonu a smes se nacpe do formy, vyrobene otlacenim z puvodniho zavazi bud do sadry nebo betonu (nutno udelat otisk nadvakrat - pod a nad delici rovinou). Nezapomenout na trubky pro uchytne srouby - anebo je baterii na srot dost a vyplni se cela forma odlitim, diry na srouby se odvrtaji Druhy pripad ma hned 2 prinosy - zrecykluje se odpad a zadarmo se ziska podstatne kvalitnejsi (tezsi) zavazi (vnejsi i vnitrni) a jeste se clovek trochu nauci modelarine.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 230.107 (?), 25.10.2013 22:14

Zdravím, do disku 4.00 - 8 je osazení betonového závaží stejný přínos jako s tou vodou v duši. Poshánějte baterie a odlejte mezikruží, ta potom přišroubujte k diskům z obou stran, takto už to bude mít smysl. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika