Zahradní traktůrek Partner P 11577 RB



host - 13.45 (?) 
8.5.2009 16:58, zobrazeno: 21930x

Dobrý den, máme zahradu u domku cca 1200m2 (velmi mírný sklon cca 3%), kterou sekáme sekačkou Alko s pojezdem a záběrem 52cm (slouží již 7let bez závad). Protože je to dost časově náročné, zvažujeme koupi nějakého traktůrku nebo rideru. Na netu jsme našli traktůrek Partner P 11577RB, který s cenou cca 33tis. konkuruje riderům. Nikde jsme na něj ale nenašli žádnou recenzi nebo diskuzi. Nemá s ním někdo nějaké zkušenosti (popř. odkaz na nějakou nezávislou recenzi)? Děkuji za jakékoliv informace

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 13.45 (?), 9.5.2009 0:25

Opravdu s ním nemá nikdo žádné zkušenosti? Nebo s nějakým jiným v podobné cenové kategorii?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 45.244 (?), 9.5.2009 9:08
Zdravím Vás, nejprve si dovoluji upozornit na mnoho článků o traktorech co se zde uváděly a proto by bylo dobré si je vyhledat a přečíst a určitě si uděláte slušný názor, já osobně vlastním letitý traktor v podobné kategorii zn.Murray jen s větším záběrem ale nic si nedovoluji doporučovat jelikož by se zde podle zkušeností strhla přestřelka=někomu vyhovuje jedno druhému zase nevyhovuje nic a proto jen můj názor, všechny traktory ve svých kategorijích jsou takřka totožné a pokud nehledáte konfort v podobě pro mě nepotřebných vymožeností jako je elektrospoušt´ sekání, palivoměr,nádobka na pití atd. za které slušně připlatíte, tak by Vám Partner mohl vyhovovat, základem je motor BS a ten je dobrou zárukou, a pokud máte pozemek opravdu mírný tak můžete oželet i tlakové mazání(s tlakem by byl určitě dražší).Jinak tento typ má deklarované i mulčování což se dá hodnotit jako plus, Traktor jako celek beru v příměru cena-využití pro Vás jako velmi slušný a jelikož hodláte koupit nový se zárukou tak vzhledem na velikost Vašeho pozemku bych se toho vůbec nebál, přeji dobré rozhodování
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 13.45 (?), 9.5.2009 11:44

Díky za radu. Ostatní články jsem prohlédl, ale žádný takový levný traktůrek jsem tam nenašel. Nejblíže byla Husqvarna tuším CT126, ale tu právě zde nikdo moc nechválil. Spíše naopak. Myslím si, že právě po tom stroji nebudu chtít zas tak až moc (jenom sekání), tak by snad měl něco vydržet. Ještě jednou díky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 175.67 (?), 31.3.2010 20:57

Jeden postřeh k tomuto traktoru. Tento týden jsem s ním kousek jel, a mile mě překvapil posez. Ten je nízký a bez obřího tunelu mezi nohama. Celá zadní část šasi traktoru je posazena celkem nízko, tím i těžiště. Při podélném náklonu jsem neměl pocit, že vypadnu. To asi platí pro všechny partnery a pro "americké typy zahradních traktorů" vůbec. I tento se tam prodává pod názvem Poulain. Řazení variátorem ruční pákou je mi rovněž pohodlnější než držet nohou pedál. Kvalita asi na draka, ale posez oproti klasickým traktůrkům, kde sedím v metrové výšce, obkročmo, a u většiny s nohou na pedálu, mi byl nejpříjemnější. Škoda, že toto řešení šasi nedělá třeba i stiga.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 121.149 (?), 24.6.2010 6:34

Včera mi DHL přivezla a po 30ti minunách sestavování jsem vyrazil do 10 dní nesekaného trávníku. Mile mne překvapil tichý chod, pohodlné řízení a výborná manévrovatelnost. Po půl hodině se vyskytl první problém. Praskla litinová páka spínání nože. Mám slušnou dílnu a tak nebyl problém to opravit.  Jinak celkový dojem je, že pokud se tomu vychytají mouchy, je to slušný pracant. Za ty peníze...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 175.202 (?), 20.5.2015 18:23

Dobrý den, pro trakturek partner 3%sklon to je jako rovina.

Kosil jsem s ím asi 10 - 15% svah.Musí wse použít koš.

Mulčovaní klouže dolu a těžko se ovláda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika