Zahradní traktor vs. krtince



host - 204.49 (?) 
24.3.2016 10:49, zobrazeno: 4957x

Zdravím, mám poměrně silnější zahradní traktor a hektarovou zahradu plnou krtinců, napadlo mě, jak je srovnat pomocí traktoru? nemátě někdo vymyšlen nějaký forichtung? napadly mě nějaké luční brány, ale viděl jsem jen moc velké, za opravdový traktor :).

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 116.145 (?), 24.3.2016 11:32

Zmenšit toto nebo vyrobit menší. Pokud nemáte hydruliku, stačí trubka vepředu, z jejích skoro krajů řetěz na zapojení k traktoru a kruhy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 68.158 (?), 26.3.2016 12:53

Proč je prostě  nerozmetete pomalou jízdou, ale plnýma  otáčkama nožů?Sám to  tak dělám  už pátý  rok ,bez problému.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 33.244 (?), 1.4.2016 2:12
Kdo by si ničil dobrovolně kudly?Ten smyk vypadá nadějně, ale má nejspíše poměrně velký odpor.V dnešní době svařovací techniky není problém si udělat něco ve zmenšení, co opravdu funguje, už není důvod s tím letět do kovárny. :).Klidně malé brány a za nima smyk-brány to naruší, smyk roztáhne.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 204.49 (?), 5.4.2016 15:50

Právě ničit nože je škoda. To bych se tu jinak neptal. Nakonec jsem použil taženou traverzu, ale moc co cuká, takže ideální to není. Nakonec jsem tedy použil stejně staré dobré hrábě :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 234.8 (?), 5.4.2016 17:46

Myslím, že kudly  by až  tak netrpěly ,jako pohon  toho stroje, zejména pokud  máte hydro.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
kouble - (2) - 157.4 (?), 5.4.2016 21:17

Já používám obrácené brány za koně. Je to dostačující. Tahám jen jedny.

Václav Kouble

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika