Zahradní traktor Karsit K13/92H, Starjet Challenge AJ 92-16, Stiga Easte 5092H



Pepe Jons - (1) - 34.82 (?) 
12.2.2015 12:06, zobrazeno: 7993x

Dobrý den, chci se zeptat majitelů a nebo bejvalých majitelů těchto zahradních traktůrků a to Karsit K13/92H, Starjet Challenge AJ 92-16, Stiga Easte 5092H.Uvažuji o koupi a nemohu se rozhodnout pro který.Byl bych rád za vaše zkušenosti a to dobré i špatné, abych si udělal nějakou představu.Všem předem děkuji za příspěvky.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 9.6 (?), 12.2.2015 15:41

Všechny tři to jsou známé a osvědčené značky traktorů. Ale pokud bych vybíral já, šel bych do Challenge. Má z těch tří nejsilnější motor dvouválec Intek 16 HP, litinové domky sečení (při opotřebení ložisek sekacích hřídelí jdou ložiska vyměnit samostatně, což zlevňuje servis) a dostupné náhradní díly. Tím ale rozhodně nechci nijak shazovat kvality Karsitu a Stigy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 13.225 (?), 17.2.2015 20:51

Vážený jaá bych šel do Karsitu. Jednoduchý, vyrábí se pod několika obchodními názvy jenom kastle mnění vyvinuli to čeští inženýři před revolucí, a nějak si svoje "now hau" odnesli sebou a vyrábí. Všechno je bytelné, laciné (např pojezdový řemen stojí 1500,- a u Hondy 5600,- což je trochu rozdíl. na sečení má střižné kolíky - korunová záležitost většinou používají hvězdičky v řádu 500,- atd,,,, má kovanou nápravu... motory používají mezinárodní Brixy a dělají to již i s náhonem 4x4 dvouválec 22 koní super. Mám jednoválec 17,5 koně a už s tím dožiju mněl by naběhat 2500 Mh to mně přežije 5x mám ho 6 let a mám natočíno 199 Mh stačí???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 42.178 (?), 11.3.2015 10:59

Challenge nemá chybu. Mám s ním zkušenosti, proti většímu Starjetu první generaceje celkově jinde. Projděte si nejbližší prodejce a hlavně servisy všech tří, porovnejte ceny nd a podle toho se rozhodněte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 182.237 (?), 11.3.2015 19:14

Před sezonou traktor nekupujte jsou předražené, vyčkejte na podzim nic Vám neuteče.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika