Zahradní traktor Husqvarna CT126



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 52.194 (?) 
15.3.2009 8:41, zobrazeno: 81835x

Chtěl bych si pořídit tenhle typ zahradního traktůrku. Ale někdě jsem se doslechl že traktůrky od husqvarny mají problémy s ložisky jak v kolech tak v převodech. Máte někdo osobní zkušenosti s těmito stroji??? Napište dík..

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 83.226 (?), 15.3.2009 8:57

Mám zkušenosti a ložiska jsem si vyměnil za naše. Je to tím, že se snaží jít dolů s cenou a tudíž si dnes koupíte nejen Husqvarnu složenou zase z čínských dílů - tudíž kvalita mizerná a opotřebení odpovídá době záruky. Dělají to všichni výrobci tak je těžké si vybrat. Dnes bych šel na 100% do traktorů Honda i za vyšší cenu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 52.194 (?), 15.3.2009 9:17

Takže problém je jen s ložisky? Protože ty jak říkáte není problém vyměnit, pokud vše ostatní drží a funguje. Taky bych si koupil Hondu, ale ta už je na mě moc drahá. Jsem rozčarován z toho, že taková značka jako Husqvarna si dovolí takhle pokazit jméno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 88.0 (?), 15.3.2009 18:08

Vyhledejte si příspěvek Zahradní traktor Husqvarna nebo Starjet?
Tam se dočtete zhruba vše co Vás zajímá ať to nemusíme psát znovu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 161.9 (?), 7.5.2009 21:19

To, že je něco z číny ještě nic neznamená. Mají rozsah zboží od kvalitních věci v továrnách, které řídí západní majitelé, ale taky po úplný brak. Můj notebook HP má taky cedulku made in China a to je ňáká značka. Jde o to na jakou úroveň je výrobce ochoten slézt...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 254.54 (?), 12.8.2011 21:39

Ta předražená Honda je špatný nápad. Před koupí jakéhokoli stroje si zjistěte ceny náhradních dílů a možná se budete všichni divit. Taková komplet údržba stojí na HONDU v oryginálních dílech 13000,- plus práce. Koukněte se po domácí produkci. České stroje jsou jednoduché a hlavně jsou levné i díly.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 19.98 (?), 13.8.2011 9:58

Můžete prosím specifikovat co obnáší na Hondě "komplet údržba"? Že bude mít dražší ND je asi jasné ale nenabídne zato jinou protihodnotu, která může některým uživatelům přijít vhod oproti stroji s levnějšími ND? Znáte to: "tisíc lidí, tisíc chutí"! 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 254.54 (?), 13.8.2011 13:41

Jinou hodnotu nenabídne, pouze komplikovaný a drahý stroj, drahé nd. a servis v Hondě z vás stáhne kůži. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 254.54 (?), 13.8.2011 13:56

Motor ventyly, olej, svíčky, řemenice, řemeny, sečení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 52.194 (?), 16.3.2009 20:55

Máte někdo zkušenostii s tímto konkrétním typem zahradního traktoru??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika