Zahradní Traktor Expert 105.220 H



host - 97.174 (?) 
10.8.2014 20:32, zobrazeno: 11008x

Zdravim,

Má někdo zkušenosti s tímto traktorem? Myslim, že za cenu 76900. Je více než solidní..

Mám v plánu sekat pozemek 3000m2, mírně svahovitého terénu. Je to dostačují traktor na tento pozemek?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 49.17 (?), 10.8.2014 20:49

Za sebe mohlu tyhle traktory doporucit. Uz jsem to psal jinde - dve sezony pouzivam Experta 92.160 H (naprosto totozne provedeni / zpracovani, pouze ma slabsi verzi Kawasaki motoru, uzsi zaber a o neco mensi kos).

Dve sezony nejtezsich praci, za sezonu poslema kolem 50 000 m2, vcetne tezkeho (nerovneho) terenu s metrovym houzevnatym plevelem, tahame s tim z lesa vozik se drevem nebo krmenim, nescetnekrat trefeny kamen nebo cihla z navazky a doposud zadna zavada (krome odlepujicich se nalepek a lehce omackleho kose).

Z meho praktickeho pohledu vyhody:

- vyska seceni az 12 cm (vetsina traktoru konci na 8-9 cm)

- zadny deb.lity typu elektromangnetu

- robusni a bytelne zpracovani

Je to prevleceny Cub Cadet, vyrabeny v Nemecku MTDckem a brandovany jako Wolf Garten. Celkove solidni stroj. Nerikam, ze nejsou lepsi, ale rozhodne k tem lepsim patri. Co vydrzel u nas za dve sezony bez jedine zavady je neuveritelny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 111.134 (?), 4.9.2014 8:50

Ahoj všem komu se líbí tento stroj..

Zítra by mi měl přijít po třítýdením čekání, je to jeden z posledních volných kusů u MTD.Těším se, ale jaký bude-uvidíme.

Petr Pardubice

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 97.174 (?), 4.9.2014 20:18

Tak doufám, že se pak s námi podělíte o tom jaký je :D

Děkuju

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 78.65 (?), 16.3.2015 13:14

Zdravim vas, jak se traktor osvedcil? Doporucil byste mne ho? Secu 2500m2 ve svazitem terenu, mam trakturek zaber 72cm vykon 12HP. Uvidim jak to tuhle sezonu zvladne. Kdyby ne, tak bych se musel poohlidnout po nahrade. 

Jak vysokou travu trakturek posece a posbira? Myslim tim bez nejakych problemu? Zvladne treba 40cm? Klidne sect i nadvakrat. Na nejvyssi a potom na nizsi vysku.

Myslite, ze je velky rozdil mezi modelem o vykonu 16HP a timhle?

Predem diky za odpovedi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika