Zahradní technika z Lidlu



host - 226.1 (?) 
16.3.2014 0:12, zobrazeno: 9322x

Ahoj, přišel mi do mailu Lidl leták a konkrétně v tom posledním je na straně 20 vertikulátor, nemáte s tímto někdo zkušenosti? Funguje? Vypadá dost hobby. 

Díky,

Marek

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 227.40 (?), 16.3.2014 16:04

Ja mam z toho tovaru v katalogu retazovu pilu na dlhej tyci. Velmi prijemne prekvapila. Ako nova bola perfektne nabrusena. Urobila pracu velmi rychle. Mnohe som dopilil s nou aj na zemi, pretoze dlha rukoved zaistuje perfektnu bezpecnost pri praci. Netreba sa zohynat, tahat konare na kozu. Ak by praskla retaz, nic sa nedeje, je to od vas 2 m. Isteze, je to na konare a slabsie drevo tak do 10-15 cm priemer, makke drevo zalezitost par sekund, ale urcite by to zvladlo aj o nieco hrubsie kusy, ak by sa na to slo rozumom a postupne. Blbe je, ak vam ju konar svojou vahou zasekne a nemozete ju vytiahnut. Da sa vyuzit aj na ovocne stromky ako necisty rez povedzme 20 cm nad konecnym rezom. Potom to mozete rucnou pilkou zvladnut lespie ako keby ste pilili tazky konar.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 213.18 (?), 24.3.2014 16:28

Z Lídlu mám uz dva roky křovinořez a plus hlavicí dvojité struny, plus náhradní tři hvězdice, plus popruhy, úplně stačil motor asi 1 HP, cena 2999 Kč šlape perfektně.

Mirek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 167.68 (?), 25.3.2014 1:00

je to dobrý stroj zvládne i tvrdou hlínu.Už jsem to zkoušel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika