Žací hlava Stihl DuroCut



host - 209.148 (?) 
3.11.2015 22:41, zobrazeno: 5778x

Zdravím, chci se zeptat jestli už někdo máte zkušenosti s touhle strunovou hlavou? Konkrétně by mě zajímal model DuroCut 20-2.  Původně jsem zvažoval nad koupí Jetky od Oregonu, ale tahle Stihlka by taky nemusela být k zahození soudě dle pár videí co jsem viděl na youtube, navíc stojí polovinu toho co Oregon, a ani struny do ní nestojí nijak moc. Pokud jí někdo máte nějaká ta zkušenost by nebyla k zahození. Já se na ní ptal u nás na krámě ale zatím jí nemají. Jinak chci ji na Stihl FS 240

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 209.42 (?), 5.11.2015 8:51
Nikdo ji nemáte?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 135.136 (?), 23.4.2016 10:38
Máme, ale ještě jsme ji pořádně nezkoušeli. Zatím se zdá křehká (rychle je pryč). Tak ji máme namočenou ve vodě, jak nám poradili v obchodě. Uvidíme...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 48.91 (?), 6.5.2016 14:17

teda ta struna.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 2.30 (?), 22.5.2016 20:10

taky mě ta struna rychle mizla ale nechal jsem ji namočenou ve vodě a je po problému nemužu si stěžovat

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 209.89 (?), 23.5.2016 12:47

taky ji mám, něco málo jsem s ní odsekl, namočenou ji mám, a jde to, akorát kolem překážek rychle uletí, jiank na sekání trávy dobrá, zvládne i silnější stonky, ale v nich moc nevydrží a rychle se třepí. Možná pak zkusit tu zubatou od Oregonu, jestli nebude lepší...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 135.160 (?), 30.5.2016 8:21

Tak jsem viděl, že se to po namočení zlepšilo. Jak píšete, namočení pomáhá a (jak píšete taky), v křoví se rychle třepí. Takže na trávu je perfektní, do křoví holt trojzubec nebo cívku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 25.2 (?), 30.5.2016 16:59

Nebudu se vyjadřovat k stihl duro cut. - mam AMU a osobně mi i ta plně vyhovuje. Ale strunu jsem náhodou koupil a ta je neskutečná - Bison 2,4 kroucená, kam se na ni hrabou všechny hvězdičky a čtyřhrany. Poradí si jak s kopřivami tak ostružiníkem, když je mladý šípek tak i s ním.  Struna byla o proti jiným levná (nekupuji 15m ale 100m).  Nevím zda ji Merkur Slovákia pouze dováží z Číny nebo ji sám vyrábí, ale s tímto si mne jednoznačně získali.  Jinak ano zvláčnění namočením, je stará osvědčená praxe, známá už z doby klasického kosení kosou. Lépe se seče za raní rosy než odpoledního suchopáru. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika