Westwood T1600



Stránky: 1,  2   
ride - (9) - 21.1 (?) 
2.6.2010 23:56, zobrazeno: 33174x

Dobrý den.

Můj dotaz je na zahradní traktor značky westwood t1600.Technické informace jsem si již zjištóval a pro můj účel jsou dostatčující. Jde mi především o servisování tohoto stroje a nákup náhradních dílů.Mountfild ho v minulosti také prodával, ale na můj dotaz ohledně náhrad.dílů mi odpověděli, že už toho moc   nemají.

Westwood t1600,který chci zakoupit je ten starší typ=použitý.Stáří není známo-prý je v cajku.Požadovaná cena kolem 45000,-kč. Co si otom myslíte a jaké máte zkušenosti s tímto zahradním traktorem VY?

Děkuji za odpovědi.

Bez názvu
Bez názvu
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 196.217 (?), 3.6.2010 21:10

mam podobny model t 1400 a co se tyce nd tak motor mate bs na ten se daji sehnat veci normalne podle cisla se da objednat cokoli sekaci ustroji ma maznice pokud jej budete mazat tak nevidim s nimi problem a pohon pres kladky je obyc klinakem za cca 110kc jejiich vodici a napinaci kladky jsou hlinikove z nich se da lozisko normalne vyklepnout a dat nove cca 60kc vse je v pohode zamenitelne do kostatka se daji koupit v mf. nahradni kartacky pry za 30kc jeden me funguje vse na vybornou jen zalezi na prevodovce pokud mate tu manualni nebyly nic moc ja jsem si sehnal tuf torq k 62 s uzaverkou a kolikrat nemuzu uverut kam vsude se to dostame je to nezmar take jsem jej kupoval starsi a zatim bez problemu na jej i kamarad a take spokojen je to starsi stroj z poctiveho matrose nebojte se toho a koste sbira vse at je mokro nebo vysoka trava nic nevadi je to dric jen ta cena nevim ja za neho daval 22 kdyby neco urcite rad poradim

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 78.249 (?), 22.8.2010 12:12

Dobrý den právě chci koupit t 1400 za 13 tis tak to asi bude ok. jen ten traktor nestartuje.mohu požádat o radu čim to může být? po zapnutí klíčku se rosvítí kontrolka s červeným bleskem a nic víc, nemá k tomu žádný manuál tak pokud mohu poprosit pána se stejným modelem o radu či manuál byl byh hrozně rád děkuji Petr.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 82.190 (?), 28.8.2010 16:49

Zdravím.Mám tento model 15 let. Nejdřív mě nestartoval pro mojí malou váhu, a tak jsem rozpojila kontakt pod sedadlem. Pak se porouchala brzda. Odstranila to výměna malého válečku u spojky.  Porouchanou startovací skříňku jsem nějaký čas řešila startováním šroubovákem nakrátko - propojením dvou šroubů pod kapotou....Jindy zase nestartoval kvůli pojistkám, ač se zdály být vpořádku....Zaseknutý startér vyřešila rána dřevěnou paličkou. Nejsem odborník, jen si sama musím někdy poradit. Je to moc dobrá mašinka i když teď čeká na moje finance, aby dostala novou převodovku. Letos se nedočkala. Přeji hodně štěstí. Táňa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 143.5 (?), 28.7.2014 13:46

Ahoj Táňa,

kde sa Ti podarilo zohnať prevodovku? 

Aj ja by som potreboval na WESTWOOD  T1400 TWIN

Ďakujem za radu.

Śtefan, sbozoky@stonline.sk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 6.141 (?), 16.3.2011 14:58
Dobrý den, prosím o radu, kde se dá sehnat převodovka tuff torq K62 a kolik asi stojí. díky za odpověď Petr L
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 186.95 (?), 24.3.2012 20:28

Dobrý den, chystám se koupit T 1600 rád bych věděl, jak se tento stroj vyrovnává s krtinci, protože, těch mám na louce požehnaně. Děkuji za odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 168.46 (?), 1.4.2012 11:23

s krtinci se vyrovna bez problemu akorat to rychleji ztupi noze:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 15.128 (?), 27.5.2014 10:11

Westwood toje traktor nezmar mám T1400 twin, jenže mi odešly sekací nože a nevím jestli se dají nahradit z jiného typu.Křístek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 143.5 (?), 28.7.2014 13:44

Dobrý deň prajem, nevedeli by ste mi pomôcť, mne sa na Westwood T1400 Twin odlomilo zadné ľavé koleso. Nemáte nejakú informáciu, kde by som mohol zohnať v prípade, kto mi poradí. Stačiloby aj použitá oska.

Poradte mi a ja Vám poradim kde sa dá zohnať sekacie nože, lacno a bez problémov.

Štefan, sbozoky@stonline.sk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika