Weibang WB 506 SB



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 71.250 (?) 
29.5.2012 22:54

Zase vím, že když se zvedá předek je koš plný. Ale vážně, nevidín to jako velký problém. Příští týden si udělám čas a musím si ty sekačky fyzicky ohmatat. Problém asi bude v tom, že tyto sekačky asi moc přítomné na prodejnách nebudou, všechno se objednává až uloví zákazníka. Mám vcelku čas, TDL 484 je pořád ve formě, ale i ona už má určené místo dalšího působení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 189.81 (?), 3.6.2012 13:26

No, já mám 2 roky Weibang 536 SB V-DOV.Poseká úplně všechno, trávu vysokou, že přes ní není sekačka vidět.Koš naplní tak, že se těžko zvedá.Kupoval jsem to v Bašce, mají na skladě.Jediná výhrada je k váze-dost blbě se nakládá samotnému do auta (pokud vám už není 30).Zato ale podle konstrukce vydrží úplně všechno.Podle tech.dat motor Kohler má stejný max.moment 9,5 Nm při 2600ot/min, BS při 3060.Takže Kohler by měl být tišší.BS je u nás známější a z nějakého důvodu dražší.Dnes bych asi volil Weibang 506 SB,4 rychlostní pojezd se využije jen k přejezdu sekačkou nebo k sekání nízké trávy.A 506 je lehčí. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.76 (?), 30.5.2012 9:59

Pán xxx.xxx.169.26 má pravdu v ceně.Sekačka Weibang WB 536 SKL s motorem Kohler opravdu stojí 10 916 kč. Já sem koupil 506 SKL která má ten stejnej motor a výkon, akorát je lehčí, nemá 4 rychlosti pojezdu a záběr má o 3 cm menší.Jinak v tom žádný podstatný rozdíl krom ceny, ale jen o 1500 kč, nevidím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 71.250 (?), 4.6.2012 8:40

Dobrý den. Jak jste spokojený s WB 506 SKL? Už jsem se rozdl, že si ji také koupím. Koupil jste ji přes net, nebo na prodejně? Děkuji za odpověď. TK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 71.250 (?), 5.6.2012 16:31

Jaké máte zkušenosti s koupí z netu? Např Namir prodává tento typ za 9 301,-Kč a V-Garden jako výhradní dovozce za 9 970,-Kč. Prodejci uvedení jako autorizovaní na webu V-Garden samozřejmě prodávají za doporučené ceny. Pak se v tom vyznej.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.76 (?), 15.6.2012 10:23

Se sekačkou WB 506 SKL ne já, ale moje manželka, je spokojená!!Trochu sem ji zaučil, nebo sme sekali s elektrikou.

Co se ale týče WB 506 SKL, tak musím říct, že sem si vybral dobře.Pojezd bohatě stačí i jednorychlost, záběr nože vyhovuje a nedusí se s motorem Kohler.Měl sem to na mulč a paráda-s košem sem to ještě nezkoušel a výhoz do boku je tak na parádu.

A co se týče startu, tak aj manželka to zvládně v poho a to je křehotinka.

Ať se ti daří při výběru-já už to mám z krku-doma :-))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 71.250 (?), 21.6.2012 21:14

Díky, i já už to mám na chalupě. První dojem-plný koš opravdu sekačku převažuje, ale žádný problém. Start výborný, mulč taky, pojezd ažaž. Zkrátka první dojem na jedničku.wink TK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 146.240 (?), 14.4.2018 15:12

Když se mi tu sekačku podaří nastartovat, tak seká jako bůh. Ale když ji startuju, tak k tomu potřebuju boha. Oživení po zimě trvá hodiny. Po každé zimě to skončí tak, že ji odvezu do servisu ať mi zařídí ať startuje. Sekám jednou týdně a každý týden chytne tak po 30tém zatáhnutí. Po zimě nechytne nikdy = servis za xxx peněz. Po sercisu stejně špatně startuje. Mimochodem všimul jsem si, že jiskra je velmi slaboučká. Na Jawě 50/21 je jiskra o poznání silnější. Na Simsonu je jiskra jako čert oproti té sekačce. Třeba to je jiskrou.

Ale pokud chcete posilovat, tak si ji kupte, je to ideální stroj na triceps a rameno. Mohli by ji vyrábět se šňůrou na startování na pravou i na levou ruku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Kouří do místnosti11:42
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika