Vymena oleje u sekacky MTD 53 SPB



host - 167.149 (?) 
19.5.2014 9:36, zobrazeno: 10798x
Prosim o radu... jak vymenit nebo jak vypustit olej z teto sekacky?? Nemohu nikde najit sroub, kterym bych olej vypustil!!! Prosim o radu zkuseneho!! Dekuji!!!
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 247.50 (?), 19.5.2014 10:04

Nevím jak u teto, u mnoha sekeček se olej vylévá přes napouštěcí hrdlo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 19.5.2014 10:54

Vyjedete benzín dosucha, vyndáte vzduchový filtr a sekačku otočíte tak, aby jste olej vylil přes nalévací a kontrolní hrdlo. Většinou to dělám tak, že přední kolečka po otočení položím na stůl (madlo kleče se opírá o zem) a pak nad připravenou nádobou odšroubuji zátku...

Soused to dělá tak, že na terasové dlažbě nasype kolem 10-15 litrů pilin, odšroubuje zátku, otočí sekačku a jde na kafe. Když dopije kafe, olej vyteklý do pilin pohoní hadrem, aby se do nich pěkně nasál, pak ty mastné piliny toho mastného hadru zabalí a hodí do kamen.

Servisáci mají často odsávačku a jen nakloní sekačku podložením pravého předního kola, pokud je kontrolní a nalévací otvor vlevo vzadu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 167.149 (?), 19.5.2014 17:26
Dekuji za reakci! Nakonec jsem to resil obdobne. Volal jsem prodejci do Polska, kde.mi rovnez rekl moznost s odsanim. Zeptal jsem se ho na "vyliti" a on mi rekl, ze to je taky jedna moznost. Proto jsem benzin vyjel co slo, pak jsem.shodil jen horni plastovy kryt, aby se mi to lepe delalo, sekacku zvedl na zidli na bok a zacal vylevat. Filtr jsem nevytahoval... to me nenapadlo. Ale olej vytekl raz dva, jak byl zahraty a pak jsem jen nalil novy, naplnil benzin a ficel dal.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 140.103 (?), 19.5.2014 17:54

HECHT 5 souprava na vypouštění oleje cena 200Kč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?), 19.5.2014 18:48

To sundání filtru je spíše kvůli tomu, aby nevyjetý zbytek benzínu nenatekl přes karburátor do prostoru filtru. Je to možníá přehnaná opatrnost, ale je lepší zkontrolovat čistotu filtru, než řešit, proč to nestartuje ani na třetí zatáhnutí...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika