Vyber zahradni sekacky Honda vs AL-KO vs John Deer



-=Ales=- - (1) - 147.84 (?) 
4.12.2014 12:41, zobrazeno: 7740x

Dobrý den,

Chci si koupit zahradni benzinovou sekacku. Po nejakem zakladnim vyberu se rozhoduji mezi koupi Honda HRG 466 SK a nebo AL-KO 473VS a John Deere R43S

Sekat budu plochu cca 300m2 v mirnem svahu (z tohoto duvodu chci pojezd). Vim ze ceny jednotlivych sekacek jsou velmi rozdilne. Muj pozadavek je, mit krasne posekany a vysbirany travnik. Pocitam s tim ze bduu sekat i nekolikrat tydne. Travnik budu vysazovat letos na jare a mam i zavlahu.

Mate nekdo zkusenosti s temito stroji?

- U John Deeru me laka system Turbo Star (dokonaly sber travy), ale docela mne odrazuje jeho cena...

- Honda - asi kvalitni stroj s velmi kvalitnim strihem a solidnim sberem travy

- AL-KO - velmi prizniva cena, variatorovy pojezd, levnejsi servis + ND. Nevim jak seka a sbira travu..

Co by jste mne doporucili???

Dekuji

Ales

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 31.114 (?), 11.12.2014 21:49

Dobrý den, mám sekačku AL-KO - zatím spokojenost, seču nejen okrasný trávník, ale také větší plochu na mulč, popř. boční výhoz. Honda byla taky v užším výběru, ale neseděl mi pojezd, který se musí držet a nelze zaaretovat, jinak super s dvěma noži nad sebou.John deere jsem četl recenzi a docela propadák za tu cenu můžete mít 2 sekačky AL-KO. jinak cena  / kvalita je ještě STIGA.

1 - Honda

2- AL-KO / STIGA

3 - John Deere - jsem příznivec, ale ta cena / užitná hodnota - Bída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Karelll - (37) - 140.103 (?), 13.12.2014 20:23

Není Alko jako Alko, vysší řady powerline mají lepší motory, bytelnější a pohodlnější lepší madla, lepší nože. Pokud koupím Alko za cenu John Deere, bude samozřejmě lepší než sekačka za 11k. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika