Výběr sekačky



host - 234.226 (?)
16.1.2015 16:24

Když už děláte tu reklamu, prosím otevírací dobu a nejbližší prodejnu u Dvora Králové:-)) O 5000 kč dražší to bude po 28.1 s tím, že ta cena bude škrtnutá a bude tam stejná cena jako dosud. Jen se to bude jmenovat předsezonní výprodej nebo podobně. Pokud to pro obrovský zájem nebude prodlouženo jako kolo štěstí ještě 5x až do dubna

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 157.239 (?), 4.1.2015 18:23

Dvakrát měřit... a taky číhat na akci alá B.da T.ávníček-a mám to grátis!wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.6 (?), 4.1.2015 20:44

Je pravda, že Weibang je z číňanů snad nejpoctivěji postavený. To, co píšete o konstrukci je naprostá pravda. V-Garden si na této značce hrozně moc zakládá, protože to je vlajková loď sortimentu. A je vcelku jedno, který model. I ta mrňavá 456 SKLV udělá výbornou službu. Rukama mi prošlo hodně modelů Weibangu a nejvíc se mi líbil 536, zkoušeli jsme sekání za deště a byli jsme překvapení, jak sbírá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 101.47 (?), 7.1.2015 14:05

Všem Vám děkuji za rady a názory můj poslední dotaz spočívá v tom že mám možnost koupit Stigu Combi 48S a to za 7000kč je v akci tak se chci zeptat jestli je to dobrá volba v té zaplavě čínských sekaček jestli ta cena není moc na ukor kvality na mě působí celkem dobrým dojmem výroba je Slovensko a nebo si připlatit na ten Weinbang 456 SKLV nýní už je tam rozdíl tři tisíce vím budete namítat že to záleží na mě a samotném použití ale přesto se pokuste mě tohle dilema pomoct rozhodnout.

Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 72.218 (?), 7.1.2015 21:59

Osobně bych raději STIGU. Za ty prachy výborný stroj. Nezapomeňte si říct o sběrací nůž, pak budete koukat jak seká mokrou trávu!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
ales_22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 9.129 (?), 15.1.2015 15:20

Ahoj, prosím mohli byste mi poradit kvalitní sekačku s hliníkovým šasi, motorem Honda, spíše větším záberem a košem a taky vícerychlostním pojezdem? Cenová hladina je tak do 20 tis. max., radši bych se vešel tak do 14-15 tis. Docela se mi líbí od Mountfieldu MAX 53VBD Allroad Aluminium, ale motor BS :-( Ideální by byla tato s motorem Honda. Proč Honda? Nevím, prostě ji mám nějak radši, zdá se mi víc hi-tech :-) a mám s ní jen dobré zkušenosti. Minulých skoro 10 let jsem lítal po zahradě 2000 m2 s jednorychlostní Jonsered (licence Husqvarna) s GCV135. Občas se samozřejmě zakuckala, když byla tráva opravdu dost dlouhá, ale na své parametry jela až překvapivě dobře, motor chytal na jedno zatáhnutí, problémy nikdy žádné... Prosím nedoporučovat traktůrky a ridery, ano, vím že podle velikosti už to je zralé na nějaký menší větší stroj, ale neumožňuje to členitost pozemku (a hobužel zejména výsadby způsobem "hele co jsem koupil za levné tůjky v akci" "ale kam je dáme" "tak prozatím mezi maliny a rybízy"... no, už tam "prozatím" rostou 5 let).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 9.6 (?), 15.1.2015 18:56

Ten MAX od Emaku je výborný!!! Osobně jsem vyzkoušel a motoru DOV se určitě nebojte!!! Hliníkové šasi je tady opravdu parádní, je to silnostěnný odlitek a otvor do koše má vsutku famozní velikost. Pokud chcete ještě něco silnějšího, pak je u MTFD výborná i XSP 55 BS se šasím z pozinku a s ještě silnějším motorem BS 850E.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 115.117 (?), 16.1.2015 9:56

Motor B&S 850 je v současnosti absolutní špička, nejen že bych se ho nebál, ale hodnotil bych ho jako lepší než motor od Hondy. B&S750 je horší, ale také solidní. Za současnou cenu v Mountfieldu jsou ty sekačky velmi dobrou volbou. Volil bych mezi Allroadem a XSP.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 115.117 (?), 16.1.2015 12:09

akce trvá do 28.1. pak budou zase o 5000Kč dražší, takže bych pokud máte zájem koupil do tohoto data.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 234.226 (?), 16.1.2015 16:24

Když už děláte tu reklamu, prosím otevírací dobu a nejbližší prodejnu u Dvora Králové:-)) O 5000 kč dražší to bude po 28.1 s tím, že ta cena bude škrtnutá a bude tam stejná cena jako dosud. Jen se to bude jmenovat předsezonní výprodej nebo podobně. Pokud to pro obrovský zájem nebude prodlouženo jako kolo štěstí ještě 5x až do dubna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 72.218 (?), 16.1.2015 19:35

Tak buď Vrchlabí nebo Jaroměř... otevíračka je u nich na webu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika