Výběr rotační sekačky



vita.nek - (1) - 246.164 (?) 
5.11.2015 15:17, zobrazeno: 3133x

Skončila sezona a po posledním sečení mám pocit, že současná sekačka AL-KO Premium 520 BR už má nejlepší léta za sebou a já ji budu muset nahradit jinou. Tudíž bych Vás rád požádal o radu

Se současnou nejsem uplně spokojen a proto ji nechci nahrazovat novějším modelem. 

moje výtky: 

- špatně vyhazuje do koše, mnohdy se vyhazovací otvor ucpe při prvním metru, koš zůstává prázdný a tráva zůstává na zemi 

- výkon - ač se to zdá neuvěřitelné přijde mi výkon této sekačky malý, zvláště při mulčování se často dusí a "chcípá" (i když tráva není nějak zvlášť vzrostlá) na vzrostlejší trávu je mulčovací klín nepoužitelný (mulčovací nůž mám letos nový)

- pojezd je občas rychlý, ale většinou pomalý - chybí regulace pojezdu a uvítal bych i jeho vyšší rychlost

- docela zle se mi s ní manevruje, ale stejný problém asi zaznamenám s téměř jakoukoli sekačkou

požaduji:

-výkon alespoň 6HP (rád bych aby ustála mulčování bez dušení)

-mulčování, výhoz do koše, další výhoz (ideálně boční, zadní postačí) 

-ovládání rychlosti pojezdu

rád bych se vyvaroval "marketovek", no-name a pochybných výrobců (byť přiznávám, že al-ko taky není žádná výhra) 

cena do 15tisíc

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 65.138 (?), 5.11.2015 17:53

Za tú cenu opäť len Alko. Lepšie a so značkou sú nad 20 tisíc. Možno niekde uchytíte akciu, ale...?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 40.183 (?), 6.11.2015 3:47
Cenově Vám to splní Weibeng-motor Kohler, volba rychlosti pojezdu.Nejlacinější ze značkových a použitelných je Stiga, ty mám dvě, ale buď trochu slevit z požadavků, nebo trošku připlatit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika