Výběr motorové sekačky na trávu - ruční vedení



host - 8.1 (?) 
22.8.2016 21:33, zobrazeno: 1316x

Dobrý den. Odkoukal jsem na internetu spoustu testů sekaček, i přesto že už jsem nějaké měl.Testy typu extrémní sekání, tráva je uplně promáčená, tráva je přerostlá, náklon ve svahu atd. jsou na figu.

Sečete pravidelně a o trávníček se staráte, je to Vaše chlouba. Tak na co Vám bude sekačka co zvládne vysokou trávu, a skoro i vysoukou trávu po dešti? Kupte si sekačku na pečlivou starostlivost např. TORO 20955 či jinou, které sice nezvládají extrémní testy, ale zase jsou lehčí a dobře se s nimi manipuluje. Nepotřebujete ani kolečka XXL.A starejte se o ni :)

Sečete jen občas a tráva Vám přerůstá? Tak si nekupujte Toro, a kupte si např. něco od Solo Alko.Výsledek bude tak půl na půl- občas přerostlé půjde, a i ten "angličák" to nějak zvládne.

Jen si ten trávník sekáte, ale o nic nejde, nemáte žádné obsekávání, nemusíte se moc točit a manipulovat kolem stromků, keřů, obrubníků a máte hodně síly s tím smýkat. Kupte si to co se Vám líbí- je to jedno, stejně o nic zas tak nejde.

Výkon pak podle plochy.

Všechny 3 typy sekaček mám, přiznám že mohou vyhovět i jiné značky, ale co jsem nezkoušel nemohu posoudit.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika