Výběr motorové sekačky na trávu - ruční vedení



host - 8.1 (?) 
22.8.2016 21:33, zobrazeno: 1318x

Dobrý den. Odkoukal jsem na internetu spoustu testů sekaček, i přesto že už jsem nějaké měl.Testy typu extrémní sekání, tráva je uplně promáčená, tráva je přerostlá, náklon ve svahu atd. jsou na figu.

Sečete pravidelně a o trávníček se staráte, je to Vaše chlouba. Tak na co Vám bude sekačka co zvládne vysokou trávu, a skoro i vysoukou trávu po dešti? Kupte si sekačku na pečlivou starostlivost např. TORO 20955 či jinou, které sice nezvládají extrémní testy, ale zase jsou lehčí a dobře se s nimi manipuluje. Nepotřebujete ani kolečka XXL.A starejte se o ni :)

Sečete jen občas a tráva Vám přerůstá? Tak si nekupujte Toro, a kupte si např. něco od Solo Alko.Výsledek bude tak půl na půl- občas přerostlé půjde, a i ten "angličák" to nějak zvládne.

Jen si ten trávník sekáte, ale o nic nejde, nemáte žádné obsekávání, nemusíte se moc točit a manipulovat kolem stromků, keřů, obrubníků a máte hodně síly s tím smýkat. Kupte si to co se Vám líbí- je to jedno, stejně o nic zas tak nejde.

Výkon pak podle plochy.

Všechny 3 typy sekaček mám, přiznám že mohou vyhovět i jiné značky, ale co jsem nezkoušel nemohu posoudit.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika