Unik oleje z hydropřevodovky přes simering na hřídel kola



Vyslak - (2) - 11.164 (?) 
3.8.2013 11:18, zobrazeno: 8472x

Dobrý den má někdo skušenosti jak vymněnit a hlavně kde sehnat simering na trkator CRFTSMAN 19.5 HP.Na převodovce není nikde šroub na kontrolu a dolití oleje.Jaký olej a kolik.Za odpověd předem děkuji.Vysloužil      

CRAFTSMAN 19.5 HP
CRAFTSMAN 19.5 HP
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 136.63 (?), 3.8.2013 18:59

Zdravím, pro tuto radu je třeba znát výrobe a typ převedovky. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Vyslak - (2) - 11.217 (?), 4.8.2013 10:33

Dík, za info.Problém je v tom že na převodovce není žádné označení.Manuály co byli k trakturky jsou dva a tam je každá blbost vyfocená popsaná i katalogové číslo ale převodovka jenom jako celek.O motoru je tam každá podložka, celý motor v řezu.Nevím proč ty motory jsou nezmary a jsou v každém traktoru, Traktory CRAFTSMAN se u nás běžně prodávají ale sehnat na ně cokoliv třeba klínový řemen, problém.Určitě si další traktor koupím v Manfildu je na něj aspon 7 let záruka.Pravděpodobně se přehřál olej v převodovce a spálil simeringy,,jelikož mám větší zahradu a mulčoval jsem dvě hodiny v kuse.Proto jsem si koupil větší aby toto vydržel.Bohužel čtvrtá sezona ho zdolala.Ale k odpovědi na váš dotaz jedná se o CRAFTSMAN LAWN TRACTOR 19.5HP,42 Mowe Elektrik starter Automatic Transmision.Model No.917.289081.

Díky za jaký koliv návrh a radu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 136.63 (?), 4.8.2013 13:57

Zdravím, co jsem vygoglil, tak to vypadá na Peerles. Tato převodovka má dvě náplně oleje od sebe oddělené. Vám netěsní gufera výstupu hřídelí toto je součást stálého převodu a náplň je převodový olej cca 0,6 l. Horší je to s výměnou gufer, je nutno rozpůlit převodovku a gufera jsou v palcových mírách. Tuto převodovku jsem opravoval někdy v březnu a gufera jsem nesehnal, tak se to upavovalo na metrická gufera. Zatím je majitel spokojen. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika