TK, TZ, MT, Holder



petr a kuba - (22) - 58.241 (?)
19.1.2009 19:44

Zdravim všechny. Lukáši, prosímtě jen prozajímavost kolik jsi dal za ten starši vozík ASN 1500, a v jákým byl stavu, a když jsem u toho zjišťování těch cen kolik sojí ty náboje stěmi koli co jsi pužil na tom staršim vozíku? Dík Petr

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
                     
Vinea 30Hp Comfort - (34) - 176.71 (?), 19.1.2009 15:59

Nazdar Fando

Podle mých zkušeností je Vinea 36Hp Comfort dostatečně silná na ten tvůj návěs, ale je na tu váhu návěsu lehká (920kg) a v těžších podnínkách(bláto, mokro,sníh)by asi byl problém, když by se ti vlek zabořil.Ono záleží co a v jakých podmínkách chceš vozit.Na pevný cestě v tom nevidím problem.Já raději v těžších podmínkách naložím míň a jedu víckrát než se někde zahrabat.

Teďka dělám generálku na návěsu ASN-1500 z roku 1994 který jsem si právě pořídil.Je to návěs originál za Mt8-050.Bavil jsem se s Panem Šálkem z Agroservisu a prý zvládne náklad přes dvě tuny.

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
petr a kuba - (22) - 58.241 (?), 19.1.2009 19:44

Zdravim všechny. Lukáši, prosímtě jen prozajímavost kolik jsi dal za ten starši vozík ASN 1500, a v jákým byl stavu, a když jsem u toho zjišťování těch cen kolik sojí ty náboje stěmi koli co jsi pužil na tom staršim vozíku? Dík Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 19.1.2009 19:53

Chlapy, neuvažujte o tom co za sebou traktor utáhne, ale problém je v tom co je možné (ukočírovat),nerad bych se v černé kronice či na Nově dozvěděl o následcích neuváženého jednání.Parkrát už mne vlek s kloubáčkem strčil, tak vím o čem je řeč, pokud se traktor v kloubu zlomí nepomohou ani kotoučovky.Ke kloubáku doporučuji vlek s dobrými brzdami a nespoléhat na brzdy traktoru! Také se zamyslete nad váhou traktoru a připojeného vleku s nákladem, tam také platí určitá rovnice, kterou je dobré dodržovat!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
petr a kuba - (22) - 58.241 (?), 19.1.2009 20:30

Určitě rozumná řeč, sám jsem z podzimu používal nebržděný vlek a je to velice nepříjemné když cítíte jak vás to potlačí!!! Máš Jirko skušenos, jak nejlépe seřídid brzu TK s vlekem ASN 1500propojenou bovdenem, měla by brzda vozíku brzit dříve než traktor ?  Právě jsem po dvou letech sehnal starší vlek a než vyjedu chci mu dát nový kabát a seřídit ho tak jak se má.Děkuji petr

Jsi vůbec vlastnikem TK? Máš zde foto? Popřípadě mě nasměruj kde ještě jednou dík.

můj starší vlek na který jsem čekal 2roky
můj starší vlek na který jsem čekal 2roky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 19.1.2009 21:05

To je neřešitelný problém, nefunguje to! Mechanickou cestou je to k ničemu, je tam tolik různých vůlí, že efekt je mizerný.Bylo by jasně lepší, aby Tě přibržďoval vlek (nestrká a nelámeš se v oji ani kloubu).Mám vlek samodomo, brzdy na bázi Š 1203,předělané na mech. klíče, myslel jsem jak to bude supr brzdit přes nožní brzdu, ale opak je pravdou.Tak jsem udělal pořádnou páku na vleku (ruční brzda),na kterou z traktůrku dosáhnu a je vymalováno.Funguje to tak 12 let, s tím, že mne napadne něco lepšího, ale ono nic, funguje to, tak mne nic nenutí to řešit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Vinea 30Hp Comfort - (34) - 176.71 (?), 19.1.2009 21:17

Tak ten tvůj vlek jsem viděl v Pv,vypadá dobře,kolik jsi za něj dal?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 174.65 (?), 19.1.2009 22:01
Mohu-li dodat něco vlastní chytristiky, tak tento problém se netýká jen TKčka. Jednoosý přívěs se 2t dřeva, když se na lesní cestě správně rozhoupe, tak dokáže (dokázal) odhodit do příkopu i zetor 7011. Ten se sice nezlomil v půli, ale když zadní náprava začala poskakovat do stran, tak už se traktor taktéž nedal uřídit. stál jsem pár metrů u toho, když se to stalo, a není to hezký pohled, přestože řidič byl jen psychicky otřesený.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
petr a kuba - (22) - 58.241 (?), 19.1.2009 22:51

Dotaz na Lukáse a ostatní:

Ten vozík má nájezdovku a nebo prpopojení bovdenem? Jestli bovdenem, hodláš to zachovat a nebo to budeš nějak vylepšovat?

Určitě to musí jít nějak vylepšit i přes ten bovden, jestli to pánové někdo z vás už řesil, tak prosím nabidněte řešení. 

děkuji Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Vinea 30Hp Comfort - (34) - 176.71 (?), 20.1.2009 18:10

Zdravím Petře

Tak tento typ vozíku nemá nájezdovku ani bovden.Je tam ruční parkovací brzda a kapalinový okruh, který se dá připojit k malotraktoru Mt8-150.32 který má taky kapalinový brzdy.Oje ná otočné oko, hned zaním je držák s nádobkou na kapalinu a brzdový válec, který se propojí s Mt8-150.32   Právě to špekuluji jak vyřešit ty brzdy, ale asi to vyhraje nájezdovka, ještě nevím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 237.161 (?), 20.1.2009 0:42

Dobrý den.Taky bych se měl trochu pochlubit.Už jsem dodělal odpojování přední nápravy.Materiál stál 4700Kč a to jsem si něco málo dodělal sám.Takže si myslím ta cena-tak do 5000.Kupoval jsem to u p.Macháčka v Drnholci.Při té úpravě stačí odmontovat oba portály.Ještě sem někdy vložím fotky navijáku do lesa.Honza.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika