TK, TZ, MT, Holder



Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?)
4.1.2009 21:12

Netuším přesně o jakých kolech je řeč, ale uvažuji takto: jedná se o vůli v úhlovém převodu od volantové hřídele ke šneku řízení, tato se vymezuje podložkami pod kolo na volantové hřídeli.U mého TZK se projevila také vůle na hřídeli šnekového kola, mezi tisícihranem hřídele a objímkou, která natáčí kola do požadovaného směru.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
                     
host - 7.146 (?), 2.1.2009 22:15

Já osobně mám tk-14 k tomu 3ř. plečku, kterou i sázim bramory. Po 1 si udělám řádky , do nich nasázím brambory ručně. Po 2 jedu na spátečku a tím se nahrubo zasipou. Po 3 jedu do předu na čisto. Řádky jsou úhledné a rovné. Po nedodržení 2 bodu neudržíte řádky v rovině s tk-14, mt-132.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 144.242 (?), 3.1.2009 16:51

dik, jsem potesen vasima skusenostmi, tak ze to jde kdyz se chce, ja nemam nic proti sazeci brambor ale tchyne otom nechce ani slyset tu se porad sadi bramborky s konikem. a tchyni nejde a nejde zlomit ke zmene a nedejboze ze bych to nejak spatne zasypal ta by mne hnala ze zahonu panecku!!! no budu i nadale uvazovat, presto dik za rady.fanda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 169.122 (?), 3.1.2009 17:07

Fando já mám origoš sazeč a je to paráda..byl jsem stejně na tom jako ty jen to byl tchán,teď, když už to viděl by nejraději sázel po celej rok a všude i do skalkyprostě jsem byl slepej a chluchej když ze začátku něco prskal tak jsem ho nasadil a hurá sázet nehledě že pyskoval... musíš jí zlomit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 35.21 (?), 3.1.2009 18:03

Ja sem takhle lámal dědu, to víte ročník 1920 a já "mladej a blbej" jak říkal, pak jeden rok byl nemocnej tak sem je tam nacvakal sazečem sám bez jeho rad a jak koukal, a dneska si je sází sám a je spokojenej

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 35.21 (?), 3.1.2009 20:17

Prosím o radu, máte někdo zkušenosti s lisem za malotraktor, mam MT 8 132.2,chtěl bych lisovat slámu a seno, cca 1ha na jedno sekání. Slyšel sem že by šel nějakej nízkotlakej. Díky za radu Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
fandap - (6) - 62.35 (?), 4.1.2009 14:31
Přišla zima a tak jsem svůj malotraktor Vinea 36 HP vyvezl do lesa na probírku mladých boroviček. fanda
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 202.130 (?), 4.1.2009 18:40

Rád bych se zeptal na řízeníTK.Mám to už uplně dotažený a pořád tam mám dost velkou vůli.Nechá se to nějak ještě vymezit, nobo se museji koupit ty ozubená kola.předem díky za radu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 4.1.2009 21:12

Netuším přesně o jakých kolech je řeč, ale uvažuji takto: jedná se o vůli v úhlovém převodu od volantové hřídele ke šneku řízení, tato se vymezuje podložkami pod kolo na volantové hřídeli.U mého TZK se projevila také vůle na hřídeli šnekového kola, mezi tisícihranem hřídele a objímkou, která natáčí kola do požadovaného směru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 174.146 (?), 6.1.2009 7:41

Měl jsem stejný problém s vůlí na volantu, rozdělal jsem skříň řízení a zjistil jsem že matka přitahující vymezovací podložky byla povolená a tím se u ní strhnul závit.Výměnou matky se vše vyřešilo.

Již jsem se jednou ptal, máte někdo zkušenosti se žhavením na Tk-čku?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 7.1.2009 23:24

Tuto úpravu mám tak 10 let, je to lepší jak montovat doutnák, ale žádný zázrak.Žhavím tak 2 až 3 minuty a startuji pomocí externího zdroje, aby měl motor švih.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika